Merhaba siz değerli ziyaretçilerimiz, Size en iyi güvenlik çözümlerini ve birçok özellikli yüksek kaliteli alarm sistemlerini sunuyoruz. Sadece hesabınıza girip tadını çıkarın ...

Utopic S – UFC 80 Akıllı Kilit

  • Utopic S – UFC 80 Akıllı Kilit
  • Utopic S – UFC 80 Akıllı Kilit
  • Utopic S – UFC 80 Akıllı Kilit
  • Utopic S – UFC 80 Akıllı Kilit
0
5 Yıldız
Stokta var | DESİ KAPI ALARMI

Yeni parmak izi öğrenme ve parmak izi tanıma işlemlerini 1 saniyeden daha az sürelerde yapabilmesiyle öne çıkan modül, diğer parmak izi modüllerinin tanımakta güçlük çektiği çocuk parmakları, yaşlı parmakları ve bayan parmaklarında çizdiği yüksek performans eğrisiyle de dikkatleri üzerine topluyor. Güç: 1 X CR123A lityum pil Malzeme: Zamak, P/C Haberleşme: Yüksek güvenlikli kablosuz haberleşme Parmak İzi Sensörü: UPEK steel-coated Kullanım kolaylığı sağlayan dokunmatik butonlar ve dijital gösterge Parmak İzi Hafızası: 100’e kadar Uyumlu Cihazlar: Tüm DESİ ürünleri


Utopic S ve Kablosuz Parmak İzi Okuyuculu Set

Utopic S motorlu barelini kullanarak kapınızı parmak izinizle açıp/kilitleyebilirsiniz. Tamamen kablosuz ve pilli yapısı sayesinde kolayca monte edilebilen DESi Utopic S, gelişmiş özellikleri ve yüksek teknolojisi sayesinde sizlere konforu ve güvenliği bir arada sunuyor.

Utopic S – UFC 80 Akıllı Kilit Özeellikleri

ÖZELLİK
Utopic S Özellikleri Ölçüler: Çap: 50mm Uzunluk : 60mm (silindirin boyu hariç). Teleskopik yapı sayesinde silindirin iç tarafı 12 mm uzayabilir. . Silindir ile çalışan neredeyse her kapıya uygulanabilme Kilidin anahtarla kullanımına engel olmayan akıllı tasarım Lithium pillerle, pil değiştirmeden 5500 tam kilitleme veya açma Kablosuz haberleşme altyapısı sayesinde ev otomasyon sistemleri ile tam entegrasyon Özel işlenmiş blok metal Parmak İzi Okuyucu Özellikleri Kapının dış yüzüne ya da duvara monte edilebilen kablosuz parmak izi okuma modülü 500 DPI kapasitif okuyucu sensör yoluyla çalışmaktadır. 3 tanesi yetkili parmak olmak üzere toplam 100 parmak izini öğrenebilen bu cihaz, kullandığı parmak izi değerlendirme algoritmasıyla dünya çapında ödül almıştır.

Diğer sorularınız için bizimle iletişime geçebilirsiniz. 0850 304 46 16

Utopic S – UFC 80 Akıllı Kilit Kutu İçeriği

Desi alarm ürünlerini online satış sitelerinde "Data Güvenlik" mağazalarımızdan, Desi Alarm satış sitemizden veya telefon ile 0850 304 46 16 - 0212 619 11 11 - 0216 572 55 10 bizimle iletişime geçerek alabilirsiniz. Tüm kartlara taksit imkanlarından yararlanabilirsiniz.

Benzer Ürünler

Desi Utopic R UBF3C100 Akıllı Kilit Bluetooth, Parmak İzi ve Şifre

Şifreli, Parmak İzli ve Bluetoothlu kapı açma sistemi

5499