Merhaba siz değerli ziyaretçilerimiz, Size en iyi güvenlik çözümlerini ve birçok özellikli yüksek kaliteli alarm sistemlerini sunuyoruz. Sadece hesabınıza girip tadını çıkarın ...

Utopic R – UFC 100 Akıllı Kilit

  • Utopic R – UFC 100 Akıllı Kilit
  • Utopic R – UFC 100 Akıllı Kilit
  • Utopic R – UFC 100 Akıllı Kilit
  • Utopic R – UFC 100 Akıllı Kilit
0
5 Yıldız
Stokta var | DESİ KAPI ALARMI

Yeni parmak izi öğrenme ve parmak izi tanıma işlemlerini 1 saniyeden daha az sürelerde yapabilmesiyle öne çıkan modül, diğer parmak izi modüllerinin tanımakta güçlük çektiği çocuk parmakları, yaşlı parmakları ve bayan parmaklarında çizdiği yüksek performans eğrisiyle de dikkatleri üzerine topluyor. Güç: 1 X CR123A lityum pil Malzeme: Zamak, P/C Haberleşme: Yüksek güvenlikli kablosuz haberleşme Parmak İzi Sensörü: UPEK steel-coated Parmak İzi Hafızası: 100’e kadar Uyumlu Cihazlar: Tüm DESİ ürünleri


Utopic R ve Kablosuz Parmak İzi Okuyuculu Set

Dünyanın en küçük motorlu barel akıllı kilidi Utopic R ile kapınızı kablosuz parmak izi okuyucunuzu kullanarak açıp/kilitleyebilirsiniz. Tamamen kablosuz ve şarj edilebilir pilli yapısı sayesinde tekrar şarj etmenize gerek kalmadan uzun süre kullanabilirsiniz. DESi Utopic R kapınıza sadece 1 dakikada takılır.

Utopic R – UFC 100 Akıllı Kilit Özeellikleri

ÖZELLİK
Utopic R Özellikleri Dünyanın en küçük motorlu silindiri. Çap: 50 mm Uzunluk: 59 mm (silindirsiz) Kilidin anahtarla kullanımına engel olmayan akıllı tasarım Mikro USB adaptörüyle şarj Tek vida ile kolay montaj Silindirik kilitli tüm kapılar için uygundur Kablosuz haberleşme altyapısı sayesinde ev otomasyon sistemleri ile tam entegrasyon ISM 434 MHz iletişim yeteneği Parmak İzi Okuyucu Özellikleri Kapının dış yüzüne ya da duvara monte edilebilen kablosuz parmak izi okuma modülü 500 DPI kapasitif okuyucu sensör yoluyla çalışmaktadır. 3 tanesi yetkili parmak olmak üzere toplam 100 parmak izini öğrenebilen bu cihaz, kullandığı parmak izi değerlendirme algoritmasıyla dünya çapında ödül almıştır.

Diğer sorularınız için bizimle iletişime geçebilirsiniz. 0850 304 46 16

Utopic R – UFC 100 Akıllı Kilit Kutu İçeriği

Desi alarm ürünlerini online satış sitelerinde "Data Güvenlik" mağazalarımızdan, Desi Alarm satış sitemizden veya telefon ile 0850 304 46 16 - 0212 619 11 11 - 0216 572 55 10 bizimle iletişime geçerek alabilirsiniz. Tüm kartlara taksit imkanlarından yararlanabilirsiniz.