Merhaba siz değerli ziyaretçilerimiz, Size en iyi güvenlik çözümlerini ve birçok özellikli yüksek kaliteli alarm sistemlerini sunuyoruz. Sadece hesabınıza girip tadını çıkarın ...

Utopic 2 – UBRC 60 Bluetooth Akıllı Kilit

  • Utopic 2 – UBRC 60 Bluetooth Akıllı Kilit
  • Utopic 2 – UBRC 60 Bluetooth Akıllı Kilit
  • Utopic 2 – UBRC 60 Bluetooth Akıllı Kilit
  • Utopic 2 – UBRC 60 Bluetooth Akıllı Kilit
0
5 Yıldız
Stokta var | DESİ KAPI ALARMI

Bluetooth Utopic 2 Motorlu Silindir ve Kumandalı Set Dahili Bluetooth ile Utopic 2 motorlu barelini cep telefonunuzdan kontrol edip kapınızı açıp/kilitleyebilirsiniz. Tamamen kablosuz ve pilli yapısı sayesinde kolayca monte edilebilen DESİ Utopic, gelişmiş özellikleri ve yüksek teknolojisi sayesinde sizlere konforu ve güvenliği bir arada sunuyor.


Bluetooth Utopic 2 Motorlu Silindir ve Kumandalı Set

Dahili Bluetooth ile Utopic 2 motorlu barelini cep telefonunuzdan kontrol edip kapınızı açıp/kilitleyebilirsiniz. Tamamen kablosuz ve pilli yapısı sayesinde kolayca monte edilebilen DESİ Utopic, gelişmiş özellikleri ve yüksek teknolojisi sayesinde sizlere konforu ve güvenliği bir arada sunuyor.

Utopic 2 – UBRC 60 Bluetooth Akıllı Kilit Özeellikleri

ÖZELLİK
Utopic 2 Özellikleri Dahili Bluetooth ile telefondan kontrol özelliği Silindir ile çalışan neredeyse her kapıya uygulanabilme Kilidin anahtarla kullanımına engel olmayan akıllı tasarım Alkaline kalem pillerle, pil değiştirmeden 4000+ tam kilitleme ve açma Ölçüler: Çap: 60mm Uzunluk: 72mm (silindirin boyu hariç). Teleskopik yapı sayesinde silindirin iç tarafı 6 mm uzayabilir. Kablosuz haberleşme altyapısı sayesinde ev otomasyon sistemleri ile tam entegrasyon Yüksek güvenlikli kapasitif parmak izi okuma teknolojisi ve 500 dpi sensör hassasiyeti Özel işlenmiş blok metal Uzaktan Kumanda Özellikleri Yüksek güvenlikli uzaktan kumanda ile kapınızı açıp kilitlemek artık bir butona basmak kadar kolay. Güç: 1 X Cr2032 lityum pil Gösterge: Led aktivasyon göstergesi Malzeme: ABS Haberleşme: Yüksek güvenlikli kablosuz haberleşme

Diğer sorularınız için bizimle iletişime geçebilirsiniz. 0850 304 46 16

Utopic 2 – UBRC 60 Bluetooth Akıllı Kilit Kutu İçeriği

Kumanda | Anahtar | Garanti Belgesi

Desi alarm ürünlerini online satış sitelerinde "Data Güvenlik" mağazalarımızdan, Desi Alarm satış sitemizden veya telefon ile 0850 304 46 16 - 0212 619 11 11 - 0216 572 55 10 bizimle iletişime geçerek alabilirsiniz. Tüm kartlara taksit imkanlarından yararlanabilirsiniz.

Benzer Ürünler

Desi Utopic R UBF3C100 Akıllı Kilit Bluetooth, Parmak İzi ve Şifre

Şifreli, Parmak İzli ve Bluetoothlu kapı açma sistemi

5499