Merhaba siz değerli ziyaretçilerimiz, Size en iyi güvenlik çözümlerini ve birçok özellikli yüksek kaliteli alarm sistemlerini sunuyoruz. Sadece hesabınıza girip tadını çıkarın ...

Utopic 2 – UBFC 60 Bluetooth Akıllı Kilit

0
5 Yıldız
Stokta var | DESİ KAPI ALARMI

Yeni parmak izi öğrenme ve parmak izi tanıma işlemlerini 1 saniyeden daha az sürelerde yapabilmesiyle öne çıkan modül, diğer parmak izi modüllerinin tanımakta güçlük çektiği çocuk parmakları, yaşlı parmakları ve bayan parmaklarında çizdiği yüksek performans eğrisiyle de dikkatleri üzerine topluyor.


Bluetooth Utopic 2 Motorlu Silindir ve Parmak İzi Okuyuculu Set

Dahili Bluetooth ile Utopic 2 motorlu barelini cep telefonunuzdan kontrol edip kapınızı açıp/kilitleyebilirsiniz. Tamamen kablosuz ve pilli yapısı sayesinde kolayca monte edilebilen DESi Utopic, gelişmiş özellikleri ve yüksek teknolojisi sayesinde sizlere konforu ve güvenliği bir arada sunuyor.

Utopic 2 – UBFC 60 Bluetooth Akıllı Kilit Özeellikleri

ÖZELLİK
Parmak İzi Okuyucu Özellikleri Kapının dış yüzüne ya da duvara monte edilebilen kablosuz parmak izi okuma modülü 500 DPI kapasitif okuyucu sensör yoluyla çalışmaktadır. 3 tanesi yetkili parmak olmak üzere toplam 100 parmak izini öğrenebilen bu cihaz, kullandığı parmak izi değerlendirme algoritmasıyla dünya çapında ödül almıştır.

Diğer sorularınız için bizimle iletişime geçebilirsiniz. 0850 304 46 16

Utopic 2 – UBFC 60 Bluetooth Akıllı Kilit Kutu İçeriği

  • Güç: 1 X CR123A lityum pil
  • Malzeme: Zamak, P/C
  • Haberleşme: Yüksek güvenlikli kablosuz haberleşme
  • Parmak İzi Sensörü: UPEK steel-coated
  • Parmak İzi Hafızası: 100’e kadar
  • Kullanım kolaylığı sağlayan dokunmatik butonlar ve dijital gösterge
  • Uyumlu Cihazlar: Tüm DESİ ürünleri
Desi alarm ürünlerini online satış sitelerinde "Data Güvenlik" mağazalarımızdan, Desi Alarm satış sitemizden veya telefon ile 0850 304 46 16 - 0212 619 11 11 - 0216 572 55 10 bizimle iletişime geçerek alabilirsiniz. Tüm kartlara taksit imkanlarından yararlanabilirsiniz.

Benzer Ürünler

Desi Utopic R UBF3C100 Akıllı Kilit Bluetooth, Parmak İzi ve Şifre

Şifreli, Parmak İzli ve Bluetoothlu kapı açma sistemi

5499