Merhaba siz değerli ziyaretçilerimiz, Size en iyi güvenlik çözümlerini ve birçok özellikli yüksek kaliteli alarm sistemlerini sunuyoruz. Sadece hesabınıza girip tadını çıkarın ...

Utopic 2 – UBF2C 60 Bluetooth Akıllı Kilit

  • Utopic 2 – UBF2C 60 Bluetooth Akıllı Kilit
  • Utopic 2 – UBF2C 60 Bluetooth Akıllı Kilit
  • Utopic 2 – UBF2C 60 Bluetooth Akıllı Kilit
0
5 Yıldız
Stokta var | DESİ KAPI ALARMI

Parmak İzi Okuyucu Özellikleri Kapının dış yüzüne ya da duvara monte edilebilen kablosuz parmak izi okuma modülü 500 DPI kapasitif okuyucu sensör yoluyla çalışmaktadır. 3 tanesi yetkili parmak olmak üzere toplam 100 parmak izini öğrenebilen bu cihaz, kullandığı parmak izi değerlendirme algoritmasıyla dünya çapında ödül almıştır.


Bluetooth Utopic 2 Motorlu Silindir ve Yeni Parmak İzi Okuyuculu Set

Dahili Bluetooth ile Utopic 2 motorlu barelini cep telefonunuzdan kontrol edip kapınızı açıp/kilitleyebilirsiniz. Tamamen kablosuz ve pilli yapısı sayesinde kolayca monte edilebilen DESi Utopic, gelişmiş özellikleri ve yüksek teknolojisi sayesinde sizlere konforu ve güvenliği bir arada sunuyor.

Parmak İzi Okuyucu Özellikleri

Yeni parmak izi öğrenme ve parmak izi tanıma işlemlerini 1 saniyeden daha az sürelerde yapabilmesiyle öne çıkan modül, diğer parmak izi modüllerinin tanımakta güçlük çektiği çocuk parmakları, yaşlı parmakları ve bayan parmaklarında çizdiği yüksek performans eğrisiyle de dikkatleri üzerine topluyor.

Utopic 2 – UBF2C 60 Bluetooth Akıllı Kilit Özeellikleri

ÖZELLİK
Utopic 2 Özellikleri Dahili Bluetooth ile telefondan kontrol özelliği Silindir ile çalışan neredeyse her kapıya uygulanabilme Kilidin anahtarla kullanımına engel olmayan akıllı tasarım Alkaline kalem pillerle, pil değiştirmeden 4000+ tam kilitleme ve açma Ölçüler: Çap: 60mm Uzunluk: 72mm (silindirin boyu hariç). Teleskopik yapı sayesinde silindirin iç tarafı 6 mm uzayabilir. Kablosuz haberleşme altyapısı sayesinde ev otomasyon sistemleri ile tam entegrasyon Yüksek güvenlikli kapasitif parmak izi okuma teknolojisi ve 500 dpi sensör hassasiyeti Özel işlenmiş blok metal

Diğer sorularınız için bizimle iletişime geçebilirsiniz. 0850 304 46 16

Utopic 2 – UBF2C 60 Bluetooth Akıllı Kilit Kutu İçeriği

  • Güç: 2 X AAA İnce Kalem Pil
  • Malzeme: Zamak, P/C
  • Haberleşme: Yüksek güvenlikli kablosuz haberleşme
  • Parmak İzi Sensörü: UPEK steel-coated
  • Parmak İzi Hafızası: 100’e kadar
  • Kullanım kolaylığı sağlayan dokunmatik butonlar ve dijital gösterge
  • Uyumlu Cihazlar: Tüm DESİ ürünleri
Desi alarm ürünlerini online satış sitelerinde "Data Güvenlik" mağazalarımızdan, Desi Alarm satış sitemizden veya telefon ile 0850 304 46 16 - 0212 619 11 11 - 0216 572 55 10 bizimle iletişime geçerek alabilirsiniz. Tüm kartlara taksit imkanlarından yararlanabilirsiniz.

Benzer Ürünler

Desi Utopic R UBF3C100 Akıllı Kilit Bluetooth, Parmak İzi ve Şifre

Şifreli, Parmak İzli ve Bluetoothlu kapı açma sistemi

5499