Alarm sistemleri güven sağlamak amacıyla tercih edilmektedir. Daha güvenli ve huzurlu yaşamanın temel unsuru güvenlik sistemleridir. Caydırıcı özelliği de bulunan sistemler hem mal hem de can güvenliğinizi koruma altına alır. Ucuz alarm sistemi ile caydırıcılık sağlayabilirsiniz. Siz yokken de eviniz ve iş yeriniz koruma altına alınır. Herhangi bir nedende alarm sisteminin devreye girmesiyle birlikte sadece 10 saniye içinde gerekli birimlere haber verilerek yardım sağlanır.

Yaşam Alanlarınız Güvende

İster evinizde, isterseniz iş yerinizde alacağınız güvenlik paketiyle yaşam alanlarınızı koruma altına alabilirsiniz. Hayat standartlarını yükseltmenize yardımcı olacak pek çok alarm sistemi bulunmaktadır. Yaşam alanlarınız siz orada yokken bile güven altına alınır ve sizin yerinize gözlenir. Ucuz fiyatlı alarm sistemlerini ev ve iş yerleriniz için kolaylıkla kurdura bilirsiniz.

Alarm Sistemleri

Alarm sistemlerinin sadece caydırıcılık özelliği bulunmuyor. Aynı zamanda koruma özelliği de bulunuyor. Can güvenliğinizi alarm sistemleri ile koruma altına alabilirsiniz. Olası olumsuz bir durumda gerekli birimlere hemen yönlendirme yapan sistemler sayesinde can güvenliğinizi de koruma altına alınır.

  • Panik butonu
  • Gaz dedektörü
  • Yangın alarmı
  • Su baskını

Tüm alarm sistemleri canınızı ve malınızı koruma altına alır ve size güven sağlar.

Alarm Sistemlerinde Caydırıcılık

Alarm sistemlerinin en büyük özelliği caydırıcılık unsurunu taşımasıdır. Siz orada yokken bile sizin için ortamı koruma altına alır. Gerek eviniz gerekse iş yerleriniz hırsızlara karşı korunur. Yapılan araştırmalara göre hırsızlar alarm sistemleri bulunana yerlere daha az girmektedir, buda sistemlerin caydırıcılık özelliği taşıdığının ispatıdır. Alarm sistemleri görsel olarak bile hırsızlar için direk caydırıcı bir sistem olmaktadır.

Kablolu ve Kablosuz Sistemler

İster kablolu isterseniz kablosuz alarm sistemleri ile güven sağlayabilirsiniz. Her iki sistemde mal ve can güvenliğinizi koruma altına alır. Aralarındaki tek fark görsel olarak ortada görünen kablolardır. Görsel olarak kablo görüntüsünden rahatsız oluyorsanız, kablosuz alarm sistemlerini kullanabilirsiniz. Tüm bu sistemlerle beraber kamera sistemi de kurdurarak ortamı izleme fırsatına sahip olabilirsiniz. Kameralar size ses ve görüntü avantajı sağlar.