Merhaba siz değerli ziyaretçilerimiz, Size en iyi güvenlik çözümlerini ve birçok özellikli yüksek kaliteli alarm sistemlerini sunuyoruz. Sadece hesabınıza girip tadını çıkarın ...

Hakkımızda

Hakkımızda

Desi Alarm Kim

 

Desi Alarm ve Güvenlik, geçmişten gelen deneyimi ve güvenlik alanında kendini kanıtlamış bir firma olarak 2008 yılında kurulmuştur. Daha önceden edinmiş olduğu deneyimi ve müşterilerinin ne istediğini bildiğinden dolayı maliyeti düşürtmek ve müşterilerine kalitesinden ödün vermeden hizmet etmek için internet ortamına kendini taşımıştır.

Maksadımız kendimizi mevcut olan koşullar altında giderleri minimuma indirip fiyatları da en makul seviyelere çekmiştir. Şuan ki konumumuz itibari ile ayakları yere sağlam basan ve talepleri karşılayabilen bir firmayız. Piyasada elektronik güvenlik ürünlerini sağlıklı bir şekilde canlı yayınlayabilen ve sunduğumuz hizmetleri bizden daha uygun fiyata verebilecek bir firma tanımıyoruz. Kendi ürünlerimizi kendimiz üretim yaptığımız için fiyat konusunda tek olabilecek bir firmayız.

Desi Alarm sahip olduğu genç beyinler sayesinde yeni teknolojide her zaman en ön sıralarda yer almaktadır. Desi Alarm güvenlik bünyesinde Görüntülü ve Sesli Güvenlik sitemleri satışı yapmaktadır.

Bizi diğer firmalardan ayıran en büyük özelliğimiz, güvenlik sistemlerinde uzman kadromuz, satışını yaptığı tüm ürünler hakkında geniş bilgiye sahip olmamız, satışını ve montajını yaptığımız tüm ürünlerimizin teknik desteğini hiç bir kurum veya kuruluşa bağlı olmadan yapabilmemiz, elektronik, donanım bilgilerine çok iyi vakıf olmamız, hem de satışını yapmış olduğumuz ürünlerin teknik konuda (yazılım, donanım) destek vermemiz bizi fiyat ve bilgi konusunda rakipsiz kılmaktadır.

600 den fazla bayi ağımız sayesinde tüm Türkiye anında hizmet verebilmekteyiz. Dünya'nın bir çok ülkesine de ihracat yapmaktayız. Büyümek ve gelişmek için her zaman çalışıyoruz tüm Dünya'ya kalitemizi gösteriyoruz ve daha çok gelişmeye, daha çok ülkede Türkiye'yi duyurmaya çalışıyoruz.