Zamanımızın en önemli şeyi kişinin can ve mal güvenliğidir. Bu konuda tedbir almak isteyen kişiler güvenlik firmaları ile çalışıyor. Teknolojinin ilerlemesiile de pek çok şey insan hayatına giriyor. Güvenlik konusunda da en önemli yeniliklerden biri alarm sistemleri oluyor.

Alarm Sistemleri

Piyasada birbirinden farklı alarm ürünleri ve markaları yer alıyor. Sahip olunan özelliklere ve markalara göre de fiyatlar değişkenlik gösteriyor. Ev ve iş yerleri için tercih edilen alarm sistemleri özellikle hırsızlıklara karşı etkili yöntemlerden biri oluyor.

Alarm Sistemleri Niye Tercih Ediliyor?

Ülkemizde hoşumuza gitmese de pek çok kötü aylar meydana geliyor. Bu neden ile insanlar yaşam alanlarının ve iş yerlerinin güvenliğini oluşturmak istiyorlar. Güvenlik problemi dışarıdan meydana gelebileceği gibi içeriden de oluşabilir. Alarm sistemi kullanılması da oluşabilecek sorunlar için tercih ediliyor. 

Alarm sistemi kullanılmasının bazı nedenlerini aşağıdaki gibi sıralayabiliriz:

  • Hırsızlık
  • Haneye Tecavüz
  • Yangın
  • Gaz Kaçağı
  • Sağlık Durumu

 

Bu tarz olayların gerçekleşmesi maddi kayıpile manevi zorlukları da beraberinde getirir. Kişinin psikolojisi bozulabilir ve yaşam kalitesi etkilenir.

Piyasada bulunan birbirinden farklı alarm sistemleri arasında en kaliteli alarm sistemleri markası Desi olarak hizmet veriyoruz.

Firmamızca Verilen Hizmetler

Sizden gelen talebe göre ekiplerimiz tarafından öncelik ile ücretsiz keşif yapılıyor. Ev veya iş yerinin yapısına göre rapor hazırlanır.

  • Ev Alarm Sistemi
  • İş Yeri Alarm Sistemi
  • Kamera Sistemi
  • Montaj
  • Bakım

 

Yetkili servis olmamız nedeni ile cihazlarda olabilecek herhangi bir arıza konusunda teknik servisimiz de mevcuttur.

Eviniz ve İş Yerinizin Güvenliği

Her ne kadar dikkat etsek herhangi bir nedenden dolayı yangın ya da gaz kaçakları meydana gelebilir yangın olayları da tıpkı hırsızlık gibi ev ve iş yerlerinin güvenliklerini tehdit eder; ancak bu tarz durumlara karşın ev ve iş yerlerini güvence altına günümüzde oldukça kolaydır. 

Alarm sistemlerimizde olan yangın butonu ile ev ve iş yerleri daha güvenli olur. Bu noktada da teknoloji devreye giriyor ve gelişip ilerlemesi ile bizlere her zaman daha iyisini yapmamız için fırsat oluşturuyor. 

Teknoloji sayesinde alarm sistemleri panelinin üzerine yangın kurulumu kısa bir sürede içerisinde tanımlanıyor ve alarm sistemi alan kişiler de rahat ediyorlar. Bu nedenle alarm sistemleri konusunda detaylıca araştırmalar yapmak önemlidir. Bizler, bu sektördeki deneyimlerimiz ile en iyi hizmeti vermeyi amaç edinerek işimizin gereklerini en iyi şekilde yapmaya çalışıyoruz.