Merhaba siz değerli ziyaretçilerimiz, Size en iyi güvenlik çözümlerini ve birçok özellikli yüksek kaliteli alarm sistemlerini sunuyoruz. Sadece hesabınıza girip tadını çıkarın ...

Desi UTopic 2 Parmak İzi Kilit

  • Utopic 2
0 ₺0 ₺
5 Yıldız
Stokta Var

UTopic 2 Parmak İzli Kapı Kilidi. Tüm kapılara uyumludur. Evinize işyerinize girerken yanınızda anahtar taşımanıza gerek yoktur


Utopic, tamamen Türkiye’de tasarlanıp geliştirilmiş olan bir parmak izli kilit sistemidir. Silindirik kilit ( barel) kullanılan tüm kapılara takılabilir ve kablosuz parmak izi okuyucu teknolojisi sayesinde montajı sadece birkaç dakika sürer. 5 adet kalem pille çalışan motorlu iç ünite, bir pil değişimiyle 3 turlu tam kilitleme ve açma yapmak kaydıyla 3500-4000 arasında kapınızı açar ve kilitler. Bu da, günlük ortalama on kez tam kilitleme ve açma yapmak suretiyle, bir yıldan uzun pil ömrü anlamına gelir. Sistem, Türkiye’de kardeş firmamız DESİ tarafından tasarlanmış, geliştirilmiş ve 4 yıldır üretilmektedir. Avrupa’nın pek çok ülkesinde, Amerika’da ve İsrail’de incelemeli patent almış olan ürünün tüm üretim hakları 2020 yılına kadar DESİ’ye aittir. Özellikle çocukların anahtar kaybetme risklerini ve bundan doğacak tehlikeleri önleyen sistem, anahtarla kapı kilitleme ya da açmaya oranla işini çok daha kısa sürede ve otomatik olarak gerçekleştirmektedir. 4 kişilik bir ailenin, her bir aile üyesinin günde kapıyı bir kez kilitleyip açtığı varsayılırsa, 60 yıllık ortalama bir ömürde anahtara harcanan süre toplamda yaklaşık 121 gündür. Yani tüm ailenin, ömürleri boyunca 121 günü, anahtarını çıkarma, kapı kilidine takma ve kilitleme-açma eylemi için harcanmaktadır. Utopic’in kapıda kullanımı ile bu süre yüzde 95 oranında kısaltılmakta ve bizlere yaşam için ek süreler tanımaktadır. Sağladığı konfor ve kolaylık yanında, bu da Utopic kullanmanız için son derece anlamlı bir sebeptir. Yaygın servis ağı ve 2 yıllık garanti ile satılan Utopic, Topmodels ek güvence ve garantisiyle mağazalarımızda sizleri bekliyor. Standart bir kapı birkaç dakika içerisinde parmak izi ile açılıp otomatik olarak kilitlenir hale gelebilir mi? Desi Piks Utopic ile bu mümkün!

  • Kapı Alarmı
  • Kablosuz Kullanımı
  • Kumanda ve Şifre İle Kullanım

Desi Alarm UTopic 2 Özellikleri

ÖZELLİK
Silindir ile çalışan neredeyse her kapıya uygulanabilme
Kullanım kolaylığı sağlayan dokunmatik butonlar ve dijital gösterge
Alkaline pillerle, pil değiştirmeden 1500+ tam kilitleme ve açma
Kilidin anahtarla kullanımına engel olmayan akıllı tasarım
100 tane parmak izini tanıyabilen geniş hafıza
Kablosuz haberleşme altyapısı sayesinde ev otomasyon sistemleri ile tam entegrasyon
Yüksek güvenlikli kapasitif parmak izi okuma teknolojisi ve 500 dpi sensör hassasiyeti
Satina kaplamalı zamak parçalar

Diğer sorularınız için bizimle iletişime geçebilirsiniz. 0850 304 46 16

UTopic 2 Kutu İçeriği

  • 1 Adet UTopic 2 Barel
  • Kurulum Parçaları
  • 1 Adet Parmak İzi Okuyucu
  • Pili içerisindedir
  • Garanti Belgesi
  • Koruma Etiketi

Desi'nin avantajlarından birisi kolay kurulumu olması. Kutu içerisinde kurulum ve kullanım kılavuzları çıkmaktadır. Kılavuzu takip ederek kurulumu kendiniz de yapabilirsiniz. Fakat bir profesyonel ekibin kurması her zaman daha iyidir. Çünkü yanlış bağlantı veya yanlış programlama sonucunda sıkıntılar yaşayabilirsiniz. Kurulumu konusunda çok bilginiz yoksa profesyonel servislerimizden bilgi alabilirsiniz.
Desi alarm ürünlerini online satış sitelerinde "Data Güvenlik" mağazalarımızdan, Desi Alarm satış sitemizden veya telefon ile 0850 304 46 16 - 0212 619 11 11 - 0216 572 55 10 bizimle iletişime geçerek alabilirsiniz. Tüm kartlara taksit imkanlarından yararlanabilirsiniz.

Benzer Ürünler

HS-102 Proline WKS Alarm

Desi'nin profesyonel plastik kasalı alarm sistemidir. Ev ve işyerleri için gayet uygundur. İster kablolu sistemi ister kablosuz sistem olarak kullanmak sizin tercihinize kalmıştır.

Fiyat Sorunuz

HS-102 Metaline WKS Alarm

Metaline

Desi'nin profesyonel metal kasalı alarm sistemidir. Ev ve işyerleri için gayet uygundur. İster kablolu sistemi ister kablosuz sistem olarak kullanmak sizin tercihinize kalmıştır.

Fiyat Sorunuz

Midline Alarm

Desi her bütçeye uygun alarm sistemi üretimine devam etmektedir. Midline serisi ekonomik seri olarak geçmektedir. Alarmsız ev kalmasın diye üretilmiş kaliteli alarm sistemidir.

Fiyat Sorunuz