Merhaba siz değerli ziyaretçilerimiz, Size en iyi güvenlik çözümlerini ve birçok özellikli yüksek kaliteli alarm sistemlerini sunuyoruz. Sadece hesabınıza girip tadını çıkarın ...

Desi Steely Kapı Alarmı

  • Tuşlu Midline
0 ₺0 ₺
5 Yıldız
Stokta Var

Ekonomik kumandalı kapı alarmındır. Darbe ve kapı açılmasına karşın korumalıdır. Darbe algıladığında alarm çalmaya başlar ve kumanda ile veya üzerindeki tuş sayesinde şifre ile susturabilirsiniz.


Tüm Kapılara Uyumludur Hem Şifreyle Hemde Uzaktan Kumanda İle Kullanılabilir Çift Korumalıdır Manyetik Kontaktör İle Kapının Açılmasını Algılar Darbe Dedektörü İle Kapının Matkap, Levye Vb. İle Zorla Açılmak İstenmesini, Kapı Açılmadan Algılar Alarm Esnasında 105 Db Ses Şiddeti (30 Cm’den) 2 Adet Aa Tipi Alkalin Veya Lityum Pil İle Çalışır Kapıya Elektrik Çekilmesine Gerek Yoktur Kapıya Ankastre (Gömme) Olarak Monte Edilir Piller Kullanıcı Tarafından Kolaylıkla Değiştirilebilir.
DESi Steely, kapının kanat kısmına yanından gömülerek takılan kompakt bir alarm sistemidir. Sistem, cihazın üzerindeki tuş takımından şifre girerek devreye girer ve çıkar. İstenilirse uzaktan kumanda ile de kullanılabilir. Kapının kanadında (en)27 mm x (boy)135 mm x (derinlik)80 mm boyutunda bir yer açıldıktan sonra, 4 vida ile monte edilir. Pille çalışmaktadır ve alkaline pillerle 2 yıl çalışabilmektedir.
Kapının açıldığını algılayan bu sistem, kapı açıldıktan sonra 8 saniye boyunca şifre girilmesini bekleyecektir. Eğer şifre girilmezse, alarm çalmaya başlayacaktır. Cihazın, kapıya gelen darbeleri anlayarak alarm veren modeli de bulunmaktadır.

  • Kapı Alarmı
  • Kablosuz Kullanımı
  • Kumanda ve Şifre İle Kullanım

Desi Alarm Desi Alarmlı Kilit Dak Özellikleri

ÖZELLİK
Kapı içerisine gömülerek montaj yapılır
Kumanda ve şifre ile kullanım sağlar.
Kapıya darbe geldiğinde etkinleşir.

Diğer sorularınız için bizimle iletişime geçebilirsiniz. 0850 304 46 16

Dak Kilit Kutu İçeriği

  • 1 Adet Steely Alarm
  • 1 Adet Manyetik Mıknatıs
  • 1 Adet Silver Kumanda
  • Pili içerisindedir
  • Garanti Belgesi
  • Koruma Etiketi

Desi'nin avantajlarından birisi kolay kurulumu olması. Kutu içerisinde kurulum ve kullanım kılavuzları çıkmaktadır. Kılavuzu takip ederek kurulumu kendiniz de yapabilirsiniz. Fakat bir profesyonel ekibin kurması her zaman daha iyidir. Çünkü yanlış bağlantı veya yanlış programlama sonucunda sıkıntılar yaşayabilirsiniz. Kurulumu konusunda çok bilginiz yoksa profesyonel servislerimizden bilgi alabilirsiniz.
Desi alarm ürünlerini online satış sitelerinde "Data Güvenlik" mağazalarımızdan, Desi Alarm satış sitemizden veya telefon ile 0850 304 46 16 - 0212 619 11 11 - 0216 572 55 10 bizimle iletişime geçerek alabilirsiniz. Tüm kartlara taksit imkanlarından yararlanabilirsiniz.

Benzer Ürünler

HS-102 Proline WKS Alarm

Desi'nin profesyonel plastik kasalı alarm sistemidir. Ev ve işyerleri için gayet uygundur. İster kablolu sistemi ister kablosuz sistem olarak kullanmak sizin tercihinize kalmıştır.

Fiyat Sorunuz

HS-102 Metaline WKS Alarm

Metaline

Desi'nin profesyonel metal kasalı alarm sistemidir. Ev ve işyerleri için gayet uygundur. İster kablolu sistemi ister kablosuz sistem olarak kullanmak sizin tercihinize kalmıştır.

Fiyat Sorunuz

Midline Alarm

Desi her bütçeye uygun alarm sistemi üretimine devam etmektedir. Midline serisi ekonomik seri olarak geçmektedir. Alarmsız ev kalmasın diye üretilmiş kaliteli alarm sistemidir.

Fiyat Sorunuz