Merhaba siz değerli ziyaretçilerimiz, Size en iyi güvenlik çözümlerini ve birçok özellikli yüksek kaliteli alarm sistemlerini sunuyoruz. Sadece hesabınıza girip tadını çıkarın ...

Desi Smartline IOT Akıllı Alarm Sistemi

3999
5 Yıldız
Stokta var | Desi Smartline Alarm

Desi Smartline Akıllı Alarm Sistemine uzaktan erişilebilir, Android ve IOS tabanlı cihazlardan yönetebilirsiniz.


Desi Smartline Akıllı Alarm Sistemi

Alarm ve ikaz sistemleri söz konusu olduğunda, yazılım ve elektronik devrelerde dışa bağımlılığımız malum. Aslında birçok teknolojik cihaz ve araç için dışa bağımlılık, uzun zamandır ülkemizin en büyük gerçeklerinden biri. Hırsızlık, can güvenliği tehdidi oluşturan unsurlar ve dahası ile alakalı alarm sistemleri, her iş yerine ve her eve gereken cihazlar. Bu cihazların var oluşu, bir tehdit unsuru oluşması durumunda hem uyarı hem de güvenlik sağlamaktadır.

DESi Smartline Kutu İçeriği

 • 1 x Desi Smartline Alarm Paneli
 • 1 x Anten
 • 1 x Kablolu Hareket (PIR) Dedektörü
 • 1 x Kablolu Manyetik Kontak
 • 1 x Metal Uzaktan Kumanda
 • Garanti Belgesi, Kullanma Kılavuzu, Koruma Etiketi

Alarm Sistemleri Neye Yarar?

Alarm sisteminin başlıca çalıma prensibi, güvenliğin ihlal edilmesi ya da bu ihlale sebep olan doğal afete karşı, kurulduğu yer, çevresi ve ilgili yer ile bağlantılı kişileri ikaz etmektir. Alarm sistemleri, güvenlik ihlali konusunda sensörler aracılığı ile merkez mekanizmaya bağlıdır. Yüksek sesli ikaz özelliği ile ev, iş yeri, site, apartman, ofis ve benzeri ortamlarda sirenleri aracılığı ile uyarıda bulunur. Merkez panel özelliği ve telekom bağlantısı olan alarm sistemleri ise telefon ile uyarı sistemine de sahiptir. Telefon ile uyarı sistemine sahip olan alarm sistemleri, iki türlü vazife görüyorlar.

Yöntem 1

Merkez panel üzerinde telefon hattına belirli sayıda telefon numarası tanımlanabilir. 

Bu numaralar;

 • Sabit hatlar
 • Mobil hatlar

Olacak şekilde tanımlanabilmektedir. İlgili numaraları belirledikten sonra, panele gerekli tanımlamalar yapılır. Arama sırasına göre birinci sıra ile son sıraya kadar tüm numaralar, herhangi bir güvenlik ihlali oluşması durumunda, otomatik sesli ikaz özelliği ile aranarak uyarılmaktadır. Bu sayede, alarm sisteminin kurulu olduğu yerde olun ya da olmayın, günün herhangi bir saatte bu ihlalden haberdar olmanız konusunda alarm sistemi yardımınıza koşar.

Yöntem 2

Merkezi uyarı özelliğine sahip olan alarm sistemleri, bir merkeze haber bildirme özelliğine sahiptir. Uzaktan 7/24 canlı bir destek biriminin olduğu ve bu hizmeti aldığınız firma aracılığı ile kurulan alarm sistemleri, güvenlik ihlalini doğrudan bu birime iletirler. Birim aracılığı ile hem yer sahibi hem de ihtiyaçdahilinde polis, jandarma, itfaiye, ambulans gibi güvenlik ve sağlık birimleri haberdar edilirler.

Yerli Alarm Sistemi Desi Smartline

Türk Mühendisleri tarafından tasarım ve üretim aşamalarından geçen Desi Smartline, %100 yerli üretim patentine sahip, yerli alarm sistemidir. Yazılımı ve tüm üniteleri %100 yerli olan Desi Smartline, Türkiye'nin en çok tercih edilen alarm sistemi olma yolunda emin adımlarla ilerliyor.

Desi Smartline Pahalı Mı?

Dünyanın her yerinde ve her ülkesinde en çok önem verilen üretim, yerli üretim biçimi. Yerli üretimin oldukça önem kazandığı son yıllarda, Türkiye'de çeşitli alanlarda yerli üretime ağırlık vermeye başladı ve devam ediyor. Bu alanlardan biri de uzun yıllardır ithal edilen güvenlik üniteleri ve alarm sistemleri. Desi Smartline, %100 yerli malı olması ve her konuda yerli üretim olması nedeni ile desteklenmesi gereken alarm sistemlerinden biri. Hali hazırda oldukça sık tercih edilen ve kalitesinden ödün vermeyecek bir yapıya bürünen Desi Smartline, bir alarm sisteminden beklenen her türlü beklentiyi karşılamaktadır.

Desi Smartline Özellikleri

Desi Smartline Türkiye'nin ilk %100 yerli üretim ve ilk akıllı alarm sistemidir. Desi Smartline teknik ve donanımsal özellikleri oldukça kapsamlı. Dünyanın neresinde olursanız olun, internet bulunan her noktadan kontrol edilebilir olan Desi Smartline, kurulu olduğu bölgede WiFi ve GSM operatörleri ile bağlantı kurma özelliğine de sahip. Desi Smartline için özel bir uygulama geliştiren üretici, uygulama sayesinde cihazı her yerden kontrol etme özelliği sunuyor. 

Uygulamada yer alan butonlar ile uzaktan aktif etme ve pasifleştirme özelliği ile tam bir akıllı alarm sistemi olan Smartline, donanımsal olarak bir adet metal panel kutusu, Sim kart girişi, Wifi ve Bluetooth bağlantı aparatları, kablolar, kablolu ve kablosuz sensör ve algılayıcılar, akü, çeşitli besleme üniteleri ve siren bağlanabilme özelliği ile satışa sunuluyor.

Desi Smartline IOT Akıllı Alarm Sistemi Özeellikleri

ÖZELLİK
Wifi
Bluetooth
GSM
GPRS

Diğer sorularınız için bizimle iletişime geçebilirsiniz. 0850 304 46 16

Desi Smartline IOT Akıllı Alarm Sistemi Kutu İçeriği

DESi Smartline Kutu İçeriği

 • 1 x Desi Smartline Alarm Paneli (Wifi, Bluetooth, GSM, GPRS)
 • 1 x Anten
 • 1 x Kablolu Hareket (PIR) Dedektörü
 • 1 x Kablolu Manyetik Kontak
 • 1 x Metal Uzaktan Kumanda
 • Garanti Belgesi, Kullanma Kılavuzu, Koruma Etiketi
Desi alarm ürünlerini online satış sitelerinde "Data Güvenlik" mağazalarımızdan, Desi Alarm satış sitemizden veya telefon ile 0850 304 46 16 - 0212 619 11 11 - 0216 572 55 10 bizimle iletişime geçerek alabilirsiniz. Tüm kartlara taksit imkanlarından yararlanabilirsiniz.

Benzer Ürünler

Desi Smartline Plus Alarm Sistemi

Desi Smartline Plus Akıllı Alarm Sistemine uzaktan erişilebilir, Android ve IOS tabanlı cihazlardan yönetebilirsiniz.

4999