Merhaba siz değerli ziyaretçilerimiz, Size en iyi güvenlik çözümlerini ve birçok özellikli yüksek kaliteli alarm sistemlerini sunuyoruz. Sadece hesabınıza girip tadını çıkarın ...

Desi Midline Plus Alarm Sistemi

0 ₺0 ₺
5 Yıldız
Stokta Var

Ekonomik yarı profesyonel alarm sistemidir. Türkiye'nin en çok satılan güvenlik sistemidir. Kurulumu ve kullanımı kolay olması tercih edilme sebeplerinden birisidir.


Desi Midline Alarm modeli tamamı yerli üretim olup, Desi üretim tesislerinde TSE ve Avrupa standartlarına uygun ev ve işyerleri için üretilmiş alarm modelidir. Uygun Fiyatlı Kablosuz Ev Alarm Sistemine mi ihtiyacınız var? Desi Alarm Sistemleri ile tanışın sevdiklerinizi ve kıymet verdikleriniz koruma altına alın. Desi Midline Ws Alarm Sistemi Ev ve Küçük işletmelerin ihtiyaçlarına göre tasarlanmış kablosuz alarm sistemidir. Desi Midline alarm sistemi kablosuz ekipmanları ile güvenlik altına almak istediğiniz alanları 8 adet rf kablosuz dedektör, kablosuz kapı kontağı, kablosuz duman dedektörü tanıtabilir. Paket içerinde bir adet kablosuz kapı kontağı mevcuttur. Midline alarm sisteminin ana merkezi ünitesine 220v elektrik bağlantısı yaparak, düz bir zemine 4 adet vida ile montajı yapılır ardından kutu içeriğine çıkan kablosuz manyetik kontağı kapı veya pencerelerinize uygulayarak hemen kullanıma hazır hale gelir. Evinize bir matkap yarımı ile kısa bir sürede kurulumunu gerçekleştirip hemen kullanmaya başlayabilirsiniz.

  • Yarı Profesyonel Sistemi
  • Kablosuz Dedektör Kullanımı

Desi Alarm Midline Özellikleri

ÖZELLİK
Elektrik kesilmelerine karşı dahili akü.
Sabotaj koruması (Siren kapağının açılmasına karşı).
8 adet kablosuz dedektör tanıma
8 adet uzaktan kumanda öğrenebilme.
24 saat aktif alan özelliği.
Kurulum Kolaylığı.

Diğer sorularınız için bizimle iletişime geçebilirsiniz. 0850 304 46 16

Midline Alarm Kutu İçeriği

  • 1 Adet Merkezi ABS Gövde Birleşik Siren
  • 1 Adet Kablosuz Manyetik Kapı Kontağı
  • 1 Adet Kablosuz Pır Hareket Sensörü
  • 2 Adet Silver Uzaktan Kumanda
  • 1 Adet Akü
  • Garanti Belgesi
  • Koruma Etiketi

Desi'nin avantajlarından birisi kolay kurulumu olması. Kutu içerisinde kurulum ve kullanım kılavuzları çıkmaktadır. Kılavuzu takip ederek kurulumu kendiniz de yapabilirsiniz. Fakat bir profesyonel ekibin kurması her zaman daha iyidir. Çünkü yanlış bağlantı veya yanlış programlama sonucunda sıkıntılar yaşayabilirsiniz. Kurulumu konusunda çok bilginiz yoksa profesyonel servislerimizden bilgi alabilirsiniz.
Desi alarm ürünlerini online satış sitelerinde "Data Güvenlik" mağazalarımızdan, Desi Alarm satış sitemizden veya telefon ile 0850 304 46 16 - 0212 619 11 11 - 0216 572 55 10 bizimle iletişime geçerek alabilirsiniz. Tüm kartlara taksit imkanlarından yararlanabilirsiniz.

Benzer Ürünler

HS-102 Proline WKS Alarm

Desi'nin profesyonel plastik kasalı alarm sistemidir. Ev ve işyerleri için gayet uygundur. İster kablolu sistemi ister kablosuz sistem olarak kullanmak sizin tercihinize kalmıştır.

Fiyat Sorunuz

HS-102 Metaline WKS Alarm

Metaline

Desi'nin profesyonel metal kasalı alarm sistemidir. Ev ve işyerleri için gayet uygundur. İster kablolu sistemi ister kablosuz sistem olarak kullanmak sizin tercihinize kalmıştır.

Fiyat Sorunuz

Dak Alarmlı Kilit

Desi'nin bir diğer ekonomik ve yeni ürünü Alarmlı Kapı Kilidir. Gayet kaliteli ve başarılı bir ürün olan Dak kapınıza zarar vermez ve eski anahtarlarınız ile kullanmanıza olanak sağlar.

Fiyat Sorunuz