Merhaba siz değerli ziyaretçilerimiz, Size en iyi güvenlik çözümlerini ve birçok özellikli yüksek kaliteli alarm sistemlerini sunuyoruz. Sadece hesabınıza girip tadını çıkarın ...

Desi Midline GSM Aramalı Alarm Sistemi

  • Desi Midline GSM Aramalı Alarm Sistemi
5 Yıldız
Stok Sor | DESİ MİDLİNE ALARM

Ekonomik yarı profesyonel alarm sistemidir. Türkiye'nin en çok satılan güvenlik sistemidir. Kurulumu ve kullanımı kolay olması tercih edilme sebeplerinden birisidir. Eklenilen harici modül ile GSM (sim kart) üzerinden sizelere haber verebilmektedir.


Desi Midline Alarm modeli tamamı yerli üretim olup, Desi üretim tesislerinde TSE ve Avrupa standartlarına uygun ev ve işyerleri için üretilmiş alarm modelidir. Uygun Fiyatlı Kablosuz Ev Alarm Sistemine mi ihtiyacınız var? Desi Alarm Sistemleri ile tanışın sevdiklerinizi ve kıymet verdikleriniz koruma altına alın. Desi Midline Ws Alarm Sistemi Ev ve Küçük işletmelerin ihtiyaçlarına göre tasarlanmış kablosuz alarm sistemidir. Desi Midline alarm sistemi kablosuz ekipmanları ile güvenlik altına almak istediğiniz alanları 8 adet rf kablosuz dedektör, kablosuz kapı kontağı, kablosuz duman dedektörü tanıtabilir. Paket içerinde bir adet kablosuz kapı kontağı mevcuttur. Midline alarm sisteminin ana merkezi ünitesine 220v elektrik bağlantısı yaparak, düz bir zemine 4 adet vida ile montajı yapılır ardından kutu içeriğine çıkan kablosuz manyetik kontağı kapı veya pencerelerinize uygulayarak hemen kullanıma hazır hale gelir. Evinize bir matkap yarımı ile kısa bir sürede kurulumunu gerçekleştirip hemen kullanmaya başlayabilirsiniz.

  • Yarı Profesyonel Sistemi
  • GSM (Sim Kart) Aramalı Sistem
  • Kablosuz Dedektör Kullanımı

Desi Midline GSM Aramalı Alarm Sistemi Özeellikleri

ÖZELLİK
ÖZELLİK Elektrik kesilmelerine karşı dahili akü.
Sabotaj koruması (Siren kapağının açılmasına karşı).
GSM (Sim Kart) ile arama özelliği
8 adet kablosuz dedektör tanıma
8 adet uzaktan kumanda öğrenebilme.
24 saat aktif alan özelliği.
Kurulum Kolaylığı.

Diğer sorularınız için bizimle iletişime geçebilirsiniz. 0850 304 46 16

Desi Midline GSM Aramalı Alarm Sistemi Kutu İçeriği

Midline Alarm Kutu İçeriği 

1 Adet Merkezi ABS Gövde Birleşik Siren
1 Adet Kablosuz Manyetik Kapı Kontağı
Sabit Hat Arama Modülü
2 Adet Silver Uzaktan Kumanda
1 Adet Akü
Garanti Belgesi
Koruma Etiketi

Desi'nin avantajlarından birisi kolay kurulumu olması. Kutu içerisinde kurulum ve kullanım kılavuzları çıkmaktadır. Kılavuzu takip ederek kurulumu kendiniz de yapabilirsiniz. Fakat bir profesyonel ekibin kurması her zaman daha iyidir. Çünkü yanlış bağlantı veya yanlış programlama sonucunda sıkıntılar yaşayabilirsiniz. Kurulumu konusunda çok bilginiz yoksa profesyonel servislerimizden bilgi alabilirsiniz.

Desi alarm ürünlerini online satış sitelerinde "Data Güvenlik" mağazalarımızdan, Desi Alarm satış sitemizden veya telefon ile 0850 304 46 16 - 0212 619 11 11 - 0216 572 55 10 bizimle iletişime geçerek alabilirsiniz. Tüm kartlara taksit imkanlarından yararlanabilirsiniz.

Benzer Ürünler

Desi Hs-103 Ecoline Alarm

Ekonomik ev alarm sistemidir. Fişe tak çalıştır sistemdir. Kablosuz olarak kullanabilirsiniz. Kendinizin kurabileceği basit kurulum yapısı ile

564