Merhaba siz değerli ziyaretçilerimiz, Size en iyi güvenlik çözümlerini ve birçok özellikli yüksek kaliteli alarm sistemlerini sunuyoruz. Sadece hesabınıza girip tadını çıkarın ...

Desi Hs-103 Ecoline Alarm

  • Tuşlu Midline
0 ₺0 ₺
5 Yıldız
Stokta Var

Ekonomik ev alarm sistemidir. Fişe tak çalıştır sistemdir. Kablosuz olarak kullanabilirsiniz. Kendinizin kurabileceği basit kurulum yapısı ile bütçe dostu bir üründür.


Desi Hs 103W ECOline ev ve ofis Alarm modeli tamamı yerli üretim olup, desi üretim tesislerinde TSE ve Avrupa standartlarına uygun ev ve işyerleri için üretilmiş profesyonel alarm modelidir. Kolayca monte edilebilen ABS gövde, Kopyalanamayan uzaktan kumanda, Kablosuz sensör haberleşme altyapısı, Merkez ünite ile tümleşik siren (105 dB), Sabotaj koruması (Merkez ünite kapağının açılmasına karşı), Elektrik kesilmelerine karşı dâhili pil, 6 adet uzaktan kumanda öğrenebilme, 8 adete kadar DESi kablosuz sensör (manyetik kontak, hareket dedektörü, darbe sensörü, duman dedektörü) öğrenebilme, Alarm sebebini raporlama, Kumanda ile panik alarmı verebilme, Özel kurulum seçenekleri (alan iptali, otomatik kurulum v.b.)

  • Ekonomik Ev Alarmı
  • Kumandalı Alarm

Desi Alarm Desi Hs-103 Ecoline Alarm Özellikleri

ÖZELLİK
Tak çalıştır sistem.
Kolay kullanım özelliği.
Kablosuz bir çok alanı koruyabilme.

Diğer sorularınız için bizimle iletişime geçebilirsiniz. 0850 304 46 16

Desi Hs-103 Ecoline Alarm

  • 1 Adet Merkezi Ünite Hs 103W ECOline
  • 1 Adet Kumanda
  • 1 Adet Tümü Birleşik Dahili Batarya

Desi'nin avantajlarından birisi kolay kurulumu olması. Kutu içerisinde kurulum ve kullanım kılavuzları çıkmaktadır. Kılavuzu takip ederek kurulumu kendiniz de yapabilirsiniz. Fakat bir profesyonel ekibin kurması her zaman daha iyidir. Çünkü yanlış bağlantı veya yanlış programlama sonucunda sıkıntılar yaşayabilirsiniz. Kurulumu konusunda çok bilginiz yoksa profesyonel servislerimizden bilgi alabilirsiniz.
Desi alarm ürünlerini online satış sitelerinde "Data Güvenlik" mağazalarımızdan, Desi Alarm satış sitemizden veya telefon ile 0850 304 46 16 - 0212 619 11 11 - 0216 572 55 10 bizimle iletişime geçerek alabilirsiniz. Tüm kartlara taksit imkanlarından yararlanabilirsiniz.

Benzer Ürünler

HS-102 Proline WKS Alarm

Desi'nin profesyonel plastik kasalı alarm sistemidir. Ev ve işyerleri için gayet uygundur. İster kablolu sistemi ister kablosuz sistem olarak kullanmak sizin tercihinize kalmıştır.

Fiyat Sorunuz

HS-102 Metaline WKS Alarm

Metaline

Desi'nin profesyonel metal kasalı alarm sistemidir. Ev ve işyerleri için gayet uygundur. İster kablolu sistemi ister kablosuz sistem olarak kullanmak sizin tercihinize kalmıştır.

Fiyat Sorunuz

Midline Alarm

Desi her bütçeye uygun alarm sistemi üretimine devam etmektedir. Midline serisi ekonomik seri olarak geçmektedir. Alarmsız ev kalmasın diye üretilmiş kaliteli alarm sistemidir.

Fiyat Sorunuz