Merhaba siz değerli ziyaretçilerimiz, Size en iyi güvenlik çözümlerini ve birçok özellikli yüksek kaliteli alarm sistemlerini sunuyoruz. Sadece hesabınıza girip tadını çıkarın ...

Desi Alarmlı Kapı Kilidi Dak

  • Desi Alarmlı Kapı Kilidi Dak
5 Yıldız
Stokta Var | DESİ MİDLİNE ALARM

Yeni ve etli bir alarm sistemidir. Monoblok kilit olan kapıların %90 ına uygundur. Darbe aldığında devreye girerek kapınız daha kırılmadan hırsızı caydıracaktır.


Yerli Üretim Türk Malı alarm sistemi ve kilidi bir araya toplayan DESİ Alarm, yeni ürün DAK açılımı “Desi Alarmlı Kilit”, Steely Kapı Alarmının yeni versiyonu diyebiliriz fiyat olarak Steely eş değerde olarak satış yapılmaktadır. Ürünün kurulumu çok basit herkes kendi alarmını kurabilecek çilingirciye kapıcıya gerek duymadan takılabilir. DAK külfetsiz kapı alarmıdır.

Kapı alarmının en güzel yani kapıya hiçbir zarar vermeden monte edilebilmesi kırma dökme veya hiçbir yerin zarar görmemesidir. DESİ’nin mühendisleri tarafından çıkarılan DAK Desi Kapı Alarmı testleri tamamlanmıştır. Sorunsuz güvenilir bir şekilde çalışmaktadır. Neredeyse Monoblok kilit olan tüm kapılara uyumludur. Cihaz 2 adet AA tip alkalin ya da lityum pille çalışır.

3 kademe darbe hassasiyeti vardır. Siz tercihinize göre darbe ayarını ister çok hassas, ister orta hassas, ister az hassas bir şekilde ayar yapabilirsiniz.

2 kademe ses seviyesi vardır. Kısıt ve yüksek isteğinize göre kullanım alanınıza göre ayarlamasını yapabilirsiniz. 105 Db’e kadar ses seviyesi yükselebilmektedir.

  • Alarmlı Kapı Kilidi
  • Kablosuz Kullanımı
  • Zahmetsiz Montaj

Desi Alarmlı Kapı Kilidi Dak Özeellikleri

ÖZELLİK
ÖZELLİK Kapı kilidiniz alarm sistemi ile entegreli çalışacaktır. Kilidi 3. kitleme de alarm devreye girmektedir.
Kapınıza her hangi bir zarar vermeden kilit gövdesini değiştirir gibi alarm sistemini montaj edebilirsiniz.
Kapınıza darbe olması durumunda alarm sistem devreye girecek alarm 105 Db’e kadar bağırmaya başlayacak.
Hırsız müdahale etmek istediğinde darbe alacağından daha kapınızı açmadan alarm sistemi devreye girecek.
Daha kapınız açılmadan hırsız kaçmak zorunda kalacak.
Alarm çalmaya başladığında 3 DK sonra susar. Tekrar bir darbe gördüğünde tekrar çalmaya başlar.

Diğer sorularınız için bizimle iletişime geçebilirsiniz. 0850 304 46 16

Desi Alarmlı Kapı Kilidi Dak Kutu İçeriği

Dak Kilit Kutu İçeriği 

1 Adet Monoblok Alarmlı Kilit
Pili içerisindedir
Garanti Belgesi
Koruma Etiketi

Desi'nin avantajlarından birisi kolay kurulumu olması. Kutu içerisinde kurulum ve kullanım kılavuzları çıkmaktadır. Kılavuzu takip ederek kurulumu kendiniz de yapabilirsiniz. Fakat bir profesyonel ekibin kurması her zaman daha iyidir. Çünkü yanlış bağlantı veya yanlış programlama sonucunda sıkıntılar yaşayabilirsiniz. Kurulumu konusunda çok bilginiz yoksa profesyonel servislerimizden bilgi alabilirsiniz.

Desi alarm ürünlerini online satış sitelerinde "Data Güvenlik" mağazalarımızdan, Desi Alarm satış sitemizden veya telefon ile 0850 304 46 16 - 0212 619 11 11 - 0216 572 55 10 bizimle iletişime geçerek alabilirsiniz. Tüm kartlara taksit imkanlarından yararlanabilirsiniz.

Benzer Ürünler

Desi Hs-103 Ecoline Alarm

Ekonomik ev alarm sistemidir. Fişe tak çalıştır sistemdir. Kablosuz olarak kullanabilirsiniz. Kendinizin kurabileceği basit kurulum yapısı ile

999