Desi Alarm Firması Kimdir?

Ülkemizden birbirinden farklı alarm markaları yer alıyor. Hepsi de, işyeri ve ev alarm sistemlerini müşterilerine sunarak, hırsızlık girişimlerinin önlenmesinde yardımcı oluyor. Ancak bazı firmaların ürünleri dışarıdan ithal edildiği için birçok sorun çıkarabiliyor. Üstelik bunların servis hizmetlerinin de kalitesi olması sorunlar karşısında muhatap bulamama gibi bir durum ortaya çıkarıyor. İşte Desi Alarm, bu tür sorunları ortadan kaldıran ve yerli üretimle alarm piyasasını dalgalandıran en iyi markalardan biri olarak uzun süredir güvenlik sistemleri sektöründe hizmet veriyor.

Yüzde yüz yerli alarm ürünleri tasarlıyor

Desi Alarm, kadrosunda bulunan mühendislerle beraber dünyanın en iyi alarm sistemlerini tasarlayarak, herkesin beğenisine sunuyor. Bugüne kadar onlarca çeşit alarm sistemini piyasaya sunan ve yenilikçi yaklaşımlarıyla daha modern ve işlevsel ürünleri müşterilerine sunan Desi Alarm, gelişen teknolojiye öncülük ediyor. Ürünlerinin yüzde yüz yerli olmasından dolayı piyasaya en uygun fiyata alarm sistemleri sunan Desi Alarm, gümrük vergisi ve kur baskısı altında yüksek satış rakamlarıyla müşterilere sunulan alarm ürünlerinden çok daha uygun fiyat dilimindedir. Hem kaliteli hem de uygun fiyata alarm sistemleri almak için Desi Alarm öncelikli tercihlerinizden birisi olabilir.

 

Desi Alarm Sistemi

 

Alarm Sistemleri

Günümüzde neredeyse her alanın güvenliğe ihtiyacı vardır. İnsanlar çoğunlukla hırsızlık, gasp ve soygunluk sorunlarına karşı önlemini almak ister. Ancak önlem almak için profesyonel yöntemlere başvurmanız gerekebilir. Özellikle de olası tehlikelerden korunmak, değerli eşyaları güvene almak ve yaşam alanlarını korumak son derecede önemlidir. Bu konuda neler yapabilirim diye düşünüyor olabilirsiniz. Yapmanız gereken aslında çok basit. Alarm sistemlerinden destek almaktır.

Alarm sistemleri kalitesi, yepyeni özellikleri ve profesyonelliğiyle ön olana çıkıyor. Hatta caydırıcı olması olası tehlikelerden sizleri koruyacaktır. Alarm sistemlerini dilediğiniz alanlarda tercih edebilirsiniz. Çünkü artık her mekansa tercih ediliyor. Güvenliğinizi hiçbir zaman göz ardına almamalı ve caydırıcı özelliğiyle ön plana çıkan alarm sistemlerine başvurmalısınız. Böylelikle yaşam alanlarınızda kendinizi daha güvenli ve huzurda hissedebilirsiniz.

Alarm Sistemleriyle Güvenlik Önlemlerini Sağlayın

Oluşabilecek tüm zararlar, çevresel faktörler ve zararlı etkenler herkesin başına gelebilir. Hatta soygun ve hırsızlık problemlerine rastlayabilirsiniz. Fakat böyle bir sorunla karşılaştığınızda maddi ve manevi zararlara uğrayabilirsiniz. Aynı zamanda bu durum psikolojik anlamda sizi kötü etkileyebilirsiniz. 

Bir mekanın, evin veya iş yerlerini korumak için alarm sistemlerinden destekler alabilirsiniz. Son dönemde alarm sistemleri son derecede kaliteli ve yeni özelliklere sahiptir. Bu sayede güvenliği oluşturmak adına iyi bir adım olacaktır. Sizlerde değerli eşyalarınızı güvene almak ve manevi olarak zarar görmemek için, alarm sistemleriyle güvenlik önlemlerini sağlayabilirsiniz.

En Kaliteli Güvenlik Sistemleri

Dış etkenlerin getirdiği sorunlar hayatınızın tümünü etkileyebilir. Günümüzde şehir hayatının aşırı yoğun olması her türlü riski ortaya çıkarıyor. Bu sebeple güvenilir alanlar elde etmek, ortamları korumak ve güvenilir yaşam alanlarını oluşturmak çok önemlidir. En kaliteli güvenlik sistemleriyle en iyi şartlarda güvenilir ortamlarda hayatınıza devam edebilirsiniz. Kaliteli alarm sistemleri uzun süre çalışır, caydırıcı özelliği taşır ve en yeni özellikleriyle ön plana çıkar. Profesyonel koruma sağlamak için kaliteli güvenlik sistemlerini gönül rahatlığıyla yaptırabilirsiniz.

Kaliteli Alarm Sistemlerinin Avantajları Neler?

Kaliteli alarm sistemleri özellikleriyle geniş yelpazeye dayanıyor. Birden fazla model ve tasarımları mevcut. Genel manada tüm alarm sistemleri her konuda avantaj sağlar.

Kaliteli alarm sistemleriyle;

  • En iyi düzeyde koruma elde edebilir,
  • Güvenliği üst seviyelere çıkarabilir,
  • Maddi ve manevi olarak kendinizi koruma altına alabilir,
  • Ev ve iş yerlerini alarm sistemleriyle koruyabilir,
  • Güvenlik önlemlerini yükseltebilirsiniz.

Böylelikle kaliteli alarm sistemleri her konuda sizi memnun edecek ve güvenliğinizi aksatmadan uzun yıllar boyunca çalışacaktır.

Alarm ve Güvenlik Sistemleri Modelleri

Güvenlik sistemlerinin modelleri ve tasarımları birbirinden farklıdır. Her modelin birbirinden farklı özellikleri bulunuyor. Yine de genel olarak güvenlik sistemleri oldukça iyi, avantajlı ve kalitelidir. Tamamen sizin tercihinize kalmış. İçinize sinen alarm sistemlerinin modellerini ve özelliklerini inceleyerek, bu sistemleri yaptırabilirsiniz. Hangi mekan olursa olsun, en iyi sistemlerle harika güvenlik sağlayacaksınız.

Alarm Sistemleri Çeşitleri Nelerdir?

Alarm sistemlerinin birçok çeşidi ve farklı görselleri vardır. Tüm modellerin farklı görevleri ve çalışma kabiliyeti vardır. Fakat genel manada tüm alarm sistemleri en kaliteli özellikleriyle karşımıza çıkıyor. Elektronik kapı kilit, evlere özel alarm sistemleri ve iş yeri güvenliği farklı sistemler mevcuttur. Aynı zamanda yepyeni özelliklerle son derecede profesyonel sistemlerde bulunuyor. 

Güvenlik sistemleri sayesinde kendinizi her daim güvende ve korumalı hissedeceksiniz. Çünkü günümüzdeki şartlar nedeniyle birçok bölge güvenliğe ihtiyaç duyuyor. Bu sistemleri dilediğiniz alanlarda yaptırabilirsiniz. Hırsızlık gibi sorunlar meydana geldiği an yüksek ölçüde caydırıcı özelliğini devreye sokacaktır. Ayrıca olası tehlikeleri azaltmaya yardımcı olacaktır.

 

Kaliteli servis hizmetlerini de rehber edinen Desi Alarm, müşterilerinin sorunlarına hızlı çözüm sunmak için mobil ekipleriyle müşterilerine yerinde teknik destek sunuyor. İthal edilen ürünlerde bu tür hizmetlerin olmayışı, Desi Alarm ürünlerinin diğer markalar karşısındaki önemli bir avantajıdır. Hırsızlık girişimlerini önlemek için çift siren ve haberleşme gibi önemli işlevselliklere sahip Desi ürünleri, kablolu ve kablosuz olarak satışa sunuluyor.

İhtiyacınıza göre en uygun alarm ürünlerinin belirlenmesinde Desi teknik elemanları tarafından ücretsiz keşif hizmeti sunuluyor. Böylece ev veya işyeriniz için en ideal alarm ürününe sahip olarak hırsızlık gibi girişimler karşısında çok daha korunaklı olabilirsiniz. Geceleri yaşanan hırsızlık girişimlerinden ilk dakikalar içerisinde haberdar olabilmek için operatör destekli haberleşme sistemleri Desi alarm ürünlerinde yer alıyor. Uygun fiyata kaliteli ürün alarak en değerli meskenlerinizi hırsızlık girişimlerine karşı koruyun !

Ev Güvenliği Alarmı

Firmanın satmış olduğu alarm sistemleri sadece siz evde yokken çalışmamaktadır. Siz evde olduğunuz zamanda da uyurken, yazları camlarınız açık otururken ev güvenliği moduna alarak evinizi güvenli bir konuma getirebilirsiniz. Çok yönlü olarak kullanılabilen ev güvenliği sistemi alarmı firmanın satmış olduğu üstün teknoloji ile üretilmiş ürünler arasındadır.

 

Alarm Sistemi Gaz Kaçağı Alarmı

 

Firmanın satmış olduğu alarm sistemine ilave olarak ''gaz sensörü'' takarak evinizde muhtemel olabilecek gaz kaçaklarına karşı önlem alabilirsiniz. Yangın duman dedektörlerinde olduğu gibi bu sistemde de alarmın kurulu olup olmadığı önemli olmadan devreye girmektedir. Bu şekilde evinizdeki şofben, kombi, ocaktaki gaz kaçaklarını algılayarak devreye girmektedir.

 

Alarm Sistemleri Panik Alarmı

Firmanın satmış olduğu alarm sistemi panik alarmını çok amaçlı kullanılmaktadır. Örnek vermek gerekirse; gündüz veya gece kapınızı veya pencerenizin başka kişi tarafından zorlanması durumunda panik alarmı devreye girmektedir. Bu şekilde panik alarmının devreye girmesi ile bazı olaylar karşısında önlem almış olursunuz. Panik alarmının devreye girmesi size sesli olarak uyarı vererek zil çalması ile olmaktadır.