İstanbul Sultangazi ilçesindeki hırsızlık olaylarına yönelik tedbirlerin alınması için kolluk kuvvetlerinin yanı sıra, vatandaşların da bir dizi önlemleri almaları gerekir. Kendi mal emniyetlerini sağlayabilmek açısında uygulanacak tedbirler içerisinde; kapı ve kilit sistemlerinin sağlamlığı önemli bir yer ifade ediyor. Ancak bu tür bir tedbir elbette yeterli olmayacağından dolayı alarm ve kamera gibi sistemlerle işyerlerinin korunması lazımdır.

İşyerlerinde kamera ve alarm sistemlerinin önemli oldukça büyüktür. Bu iki sistemin olmadığı işyerlerinde hırsızlık girişimlerinin engellenebilmesi mümkün değildir. Sadece kameraların olduğu bir yerde de aynı şekilde hırsızlık girişimleri başarılı olabilir. Dolayısıyla yapılması gereken şey, hem kamera hem de alarm sistemlerinin beraber kullanılmasıdır.

 

Servis ve Kurulum Hizmeti

 

Kamera sistemlerinin avantajı

Kamera sistemlerinin birçok avantajı vardır. Özellikle mesai saatleri içerisinde insan hareketliliğinin kontrol edilmesini sağlayabilir. Ancak geceleri gerçekleşen hırsızlık hareketleri için caydırıcı değildir. Ana haber bültenlerindeki hırsızlıkla ilgili bilgilerden de bu kolay bir şekilde anlaşılıyor. Kimlik tespitini imkansız kılmak için yüzlerini kapatarak hırsızlık eylemlerinin gerçekleştiren kişilerin rahat şekilde hareket ettikleri gözlemlenebiliyor.

Kameraların yanında alarm sistemlerinin olması halinde gece de hırsızlık olaylarının yaşanması mümkün olmaz. Çünkü alarm sistemleri, sahip oldukları sirenler nedeniyle hırsızlık girişimi anında çalmaya başlar. Bu da, hırsızlarda panik havası oluşması için oldukça yeterli bir sebeptir. Panik havasının oluşmasından sonra kaçan hırsızlar bir daha aynı mahalli soymak için cesaret edemez.

Desi Alarm yerli bir markadır

Desi Alarm, yüzde yüz yerli üretim yapan bir markadır. Firmanın sunduğu ürünler hem uygun fiyatlıdır hem de oldukça kalitelidir. Bugün piyasada birçok alarm markası vardır. Ancak bunlar pasifik üzerinden ithal edilen ürünleri ifade eder. kur ve gümrük nedeniyle de fiyatları oldukça yüksektir. Ayrıca yerli üretimler gibi fonksiyonel değildir. Desi Alarm, servis hizmetleri açısından da kaliteli bir hizmet sunar. İthal edilen ürünlerde ise servis hizmetleri kalitesizdir.

Mallarınızı korumak için en iyi alarm sistemine sahip olmalısınız. Desi Alarm, çift siren sistemli ve haberleşme modüllerine sahip alarm ürünleriyle mal emniyetinizi sağlayacak ürünleri en uygun fiyata sizlere sunuyor.