Alarm sistemleri; kuşkusuz ki gelişen teknolojinin en faydalı nimetlerinden. İhtiyaca ve talebe göre değişen bu alarm sistemleri ürünleriyle her zaman güvende olduğumuzu düşünsek de, hırsızlık olayları başımıza geldiğinde bu güvenlik sistemlerinin bazen yetersiz kaldığını görebiliriz. Ucuza kaçtığımız ya da önemsemediğimiz için aktif etmediğimiz bu güvenlik sistemleri; daha sonra büyük pişmanlığımız olabilir. Bu nedenle; kullanacağımız ya da satın alacağımız güvenlik sistemlerini araştırmak ve daha detaylı bilgileri öğrenip ürünleri karşılaştırmak yapılabilecek en doğru strateji olacaktır. Peki, alarm sistemleri caydırıcı mıdır?

Üründen ürüne fark gösteren Silivri alarm sistemleri ile caydırıcılık konusunda bir çok alternatifiniz bulunmaktadır. Sahte sirenlerin de ana güvenlik sistemine dahil edilmesiyle birlikte, hırsızlık amaçlı teşebbüslerde bırakıp kaçma, vazgeçme oranları oldukça yüksektir. Silivri ev alarm ve Silivri iş yeri alarm seçenekleriyle uzun yıllardır hizmet veren Desi Alarm; uygun fiyatları ile sizlerin cebini de en az güvenliğiniz kadar düşünmektedir. Silivri alarm fiyatları ve Silivri alarm sistemleri hakkında daha detaylı bilgilere erişmek için http://www.desialarmsistemi.net sayfamıza bakabilir, dilediğiniz konularda bizleri arayabilirsiniz.

Desi Alarm Uzaktan Kontrol

Alarm Sistemleri Caydırır mı?

Silivri Desi Alarm olarak; hırsızların en az zahmete girecekleri ve en düşük risk alacakları yere girmeyi denediklerini biliyoruz. Bu nedenle hırsızın içeriye girmesi olasılığı yerlerde girişin zorlaştırılması gerekli. Bunun için ek güvenlik tedbirleri alınırken, ekstra olarak çelik kapı, çift kilit, emniyet kilidi, demir parmaklık, panjur taktırılabilir. Ayrıca karanlık noktaların aydınlatılması, alarm ve güvenlik kamerası da hırsızların içeri girme süresini uzattığından ayrı bir yarar sağlar. Ancak yine de hepsinin aşılması mümkündür. Bu nedenle, sesli alarm sistemlerinin daha çok caydırıcı olduğunu testlerimizde gördük. Silivri işyeri alarmı ve Silivri ev alarmı ürünlerimizde sıklıkla kullandığımız Desi Sahte Siren modülümüz oldukça başarılı sonuçlar vermektedir.

Yine de Alarm taktırmalı mısınız ?

Eskiden hırsızlar nispeten büyük olan, televizyon, elektronik eşya, halı, gümüş, bilgisayar, kasa gibi malzemelere rağbet ederdi. Fakat bugün daha çok, kolay taşınan küçük ve kolay elden çıkarılabilecek şeylerle ilgileniyorlar. Bu nedenle Silivri kablolu alarm ve Silivri kablosuz alarm sistemlerini mekâna ve kullanım amacına göre seçmekte fayda var. Her sebep ne olursa olsun, güvenliğiniz için alarm sistemlerinde çeşitlilik çok önemli olup, birden fazla alarm sistemlerini yaşam alanlarınızda kullanmanız önerilir.