Sarıyer Desi Alarm Ürünleri

Hırsızlık olayların dünyanın her yerinde yaşanan ve önünün kesilemediği suçlar arasında yer alıyor. Özellikle kalabalıklaşan şehirlerde hırsızlık olayları daha fazla ortaya çıkan bir husustur. Bundan dolayı kişisel olarak alınması gereken tedbirlerle de hırsızlık olaylarından görülecek zararlar ortadan kaldırılabilir. İstanbul Sarıyer gibi kalabalık ve işyerlerinin oldukça fazla olduğu kesimlerin mutlaka alarm gibi güvenlik ürünlerini temin etmesi gerekir.

Güvenlik ürünlerinin temin edilmesinden sonra hırsızlıkla ilgili girişimlerin söz konusu olmayacağı garantisi verilmeyebilir. Ancak gerekli tedbirlerin alınması halinde büüyk kayıpalr yaşanmadan hata hiçbir kayıp yaşanmadan hırsızlık girişiminin akamete uğratılması söz konusu olabilir. Bunun için alınması gereken önlemler içerisinde kapı ve kilit sistemlerinin de birinci sınıf kaliteli malzemeler seçilmesi gerekliliği önem ifade ediyor.

Ev Guvenlik Sistemleri

Panik yaratır

Bunlarla beraber; alarm ve kamera sistemlerinin de mutlaka olması gerekiyor. Alarm sistemleri, bilhassa gece yaşanan hırsızlık girişimlerinin önlenebilmesi için kilit bir üründür. Bu ürünlerde yer alan siren sistemleri hırsızlık anının ilk dakikasında devreye girer ve bir panik havasının oluşmasını sağlar. Bu da, hırsızların olay mahallini hemen terk etmeleri için yeterli bir sebeptir. Ayrıca haberleşme sistemleri de alarm sistemlerinin ön planda tutan bir avantajdır. Hırsızlık girişimini anında haber eder. Önlem alınmasını sağlar.

Kamera sistemleri de mesai saatleri içerisinde önemlidir. Hareketliliğin kayıt altına alınması ve ufak tefek gerçekleşebilecek hırsızlıklara karşı caydırıcılık sunması veya hırsızlık girişimlerinin kayda alınarak tespit işlemlerinin yapılması gibi farklı avantajlar sunar. Ancak gece yaşanan hırsızlık olaylarında herhangi bir işlevi yoktur. Sadece kayıt alır; ancak hırsızların kar maskesiyle hırsızlık eyleminin gerçekleştirmeleri nedeniyle kimlik tespiti de zorlaşabilir.

Desi Alarm ürünleri

Yerli üretim yapan Desi, hırsızlıkla ilgili caydırıcılığı yüksek alarm sistemlerini ev veya işyerleri için farklı farklı üretiyor. Böylece herkesin ihtiyacına yönelik bir alarm sistemini piyasaya sunmuş oluyor. Birbirinden farklı alarm sistemleri içerisinde çift siren sistemi, haberleşme modülü ve kablosuz seçenekler yer alıyor. Kablosuz seçenekler, lüks ofis ve evler için uygundur denilebilir. Kablolu modeller daha büyük işyerleri için kullanılabilir.