Maltepe Desi Alarm Ürünleri

İstanbul’un en büyük ilçelerinden birisinin Maltepe olduğunu ifade edebiliriz. Buradaki yerleşim yerleri ve dükkanların hırsızlık olaylarından korunabilmesi için bir dizi tedbirlerin alınması gerekiyor. Bu yönde atılacak adımlardan ilki; sağlam bir kapı sistemi, kilit sistemi ve pencereler için alınacak kilit sistemleridir. Ancak bunlarla beraber kamera ve alarm sistemlerinin de özellikle işyerleri için temin edilmesi önem ifade ediyor. Şehirleşmeyle beraber iyice artmaya başlayan hırsızlık olaylarının önüne ancak bu şekilde geçilebilir.

Alarm ürünlerine neden ihtiyaç var?

Kamera sistemlerinin olduğu yerlerde alarm ürünlerine gereklilik olmadığına dair yanlış bir algının ortalıkta dolaştığını söyleyebiliriz. Alarm sistemleri ve kameraların sundukları farklı avantajlar söz konusudur. Bu avantajların her ikisine birden sahip olunması, hırsızlık olaylarından korunabilmek için elzemdir. Kamera sistemleri mesai saatleri içerisinde önemli bir caydırıcılık sunarken gece gerçekleşen hırsızlık olayları için işlevsiz kalır. Sadece hırsızların kimlik tespitine yönelik kayıtların tutulabilmesini sağlar.

Hirsizlik Artti Soygun Çogaldi

Hırsızların maskeli bir şekilde eylem gerçekleştirmeleri nedeniyle kimlik tespitlerinin de zorlaştığını ifade edebiliriz. Dolayısıyla alarm sistemi bulunmayan bir işyerinin hırsızlar tarafından kolay bir şekilde soyunması söz konusudur. Alarm sistemlerinin olduğu işyerlerinde gece hırsızlık girişimlerinin yaşanması halinde sirenler devreye girer. Bu hırsızların paniklemesine ve kaçmalarına sebebiyet verir. Ayrıca alarm sistemlerinde haberleşme modülleri de yer alır. Bu modüller hırsızlık girişiminin ilk anından itibaren ilgili yerlere bildirim gönderir.

Hangi alarm ürünü?

Piyasada birbirinden farklı alarm ürünlerinin olduğunu ifade edelim. Alarm ürünlerinin hangisinin sizin için ideal olacağına karar verebilmek için mutlaka uzmanlardan yardım almalısınız. Ev ve işyeri alarmları konusunda uzaman Desi Alarm ile görüşerek, eviniz veya işyeriniz için en iyi alarm ürünlerine sahip olabilirsiniz.

Desi Alarm, ithal edilen ürünlerin de alınmamasını tavsiye eder. bu ürünler hem kur hem de gümrük gibi masraflar nedeniyle oldukça pahalıya satışa sunulur. Ayrıca servis hizmetleri de kaliteli değildir. Bu gibi sebeplerden dolayı yerli markaların tercih edilmesi daha iyi ve doğru bir karardır. Desi Alarm, yüzde yüz yerli mühendislikle imal ettiği alarm sistemlerinin Türkiye’nin her tarafına göndermektedir.