Küçükçekmece Desi Alarm

Şehirleşmenin getirdiği birçok güvenlik problemleri söz konusudur. Ancak en çok yaşanan ve yaygın olan güvenlik probleminin hırsızlık olduğunu ifade edebiliriz. Küçükçekmece İstanbul’un en büyük ilçelerinden birisini ifade ediyor ve hırsızlık olaylarının da yoğun olduğu yerlerden birisidir. Burada bulunan işyeri ve evlerin hırsızlık olaylarına yönelik tedbir almaları gerekiyor. Bu tedbirler içerisinde kapı, kilit ve pencerelere takılacak kilit sistemleri olduğu gibi kamera ve alarm sistemlerinin de kullanılması önem arz ediyor.

Kamera sistemleri işyerleri için olmazsa olmaz sistemi ifade ediyor. Gün içerisindeki tüm hareketliliğin kayıt altına alınmasını sağlayan kamera sistemleri, hırsızlık girişimlerinin tespit edilmesi ve hırsızların kimliklerinin belirlenmesi için önem arz ediyor. Ancak mesai saatleri dışında kamera sistemlerinin caydırıcı bir niteliğinin olmadığını ifade edelim. Birçok hırsızlık girişimi gece yaşanıyor ve hırsızların kameradan kendilerini saklamaları suretiyle gerçekleşiyor.

İsyeri Hirsizlik Alarmi

Ne yapılması lazım?

Gece yaşanan hırsızlık olaylarından korunabilmek için mutlaka alarm sistemlerinden faydalanmak gerekiyor. Alarm sistemleri, gece gerçekleşen hırsızlık girişimleri için en iyi caydırıcı önlemi ifade ediyor. Yüksek siren sesleri nedeniyle hırsızların panikleyip kaçmalarını sağlayan alarm sisteminin malınızı korumak için en iyi tercihlerden birisini olduğunu söyleyebiliriz. Alarm sistemlerindeki haberleşme modülleri de hırsızlık girişiminin ilk dakikasından itibaren haberdar olmanızı sağlar. Erken müdahaleyi imkanlı hale getiren alarm sistemlerinin farklı model ve türleri vardır.

Desi Alarm ürünleri

Yerli marka Desi, birden fazla alarm modeli üretimi yapıyor. Kablolu ve kablosuz olarak ikiye ayrılan alarm sistemlerinin birbirinden kaliteli ve işlevsel oldukları söylenilebilir. Ev ve işyerleriniz için en uygun alarm modelini seçerek, hırsızlık girişimlerine yönelik büyük bir caydırıcılık sahibi olabilirsiniz. Kablolu modeller depo gibi yerler için oldukça uygundur. Kablosuz modeller ise, dekoratif kaygıların eyer aldığı ofis veya evler için uygundur. Kablosuz modellerin batarya sistemlerinin 12 ayda bir değişmesi gerekiyor.

Çift siren sistemli, gelişmiş haberleşme modüllü ürünlerin kaliteli servis hizmetlerinden de faydalanabilirsiniz. İthal edilen ürünlerdeki kalitesiz servis hizmetleri,yüksek ücret ve düşük fonksiyona sahip ürünler işyeri ve evinizi korumak için işlevsel olmayabilir.