Desi ile güvenlik ve alarm sistemleri konusunda yeniliklere alışan ülkemiz, söz konusu alarm ve güvenlik sistemlerinin en çok aşina olunan yönü olan kamera konusunda da gelişimine devam ediyor.

Alarm ve Güvenliğin Adresi Desi

Desi alarm kamera sistemleri ile olağan dışı durumlara önceden önlem alabilmek veya durum hakkında ani aksiyon alabilmek uzun zamandır mümkün kılınabiliyor. Bulunulan ortamın ne olduğu fark etmeksizin oldukça korunaklı bir hizmet sunan bu özel cihazlar, Desi tarafından %100 Türk mühendisliği ve yine %100 Türk sermayesi ile gerçekleştiriliyor.

Desi Kalitesi ile Güvenlik

Desi alarm kamera sistemleri, hali hazırda yurt içinde satılan en kaliteli ve en güven duyulan sistemlerden oluşuyor. Piyasadaki yabancı menşeili rakiplerine rağmen oldukça başarılı olan Desi, geride bıraktığı her yıla damgasını vurmaya devam ediyor. 

Rakiplerini iyi analiz eden ve satışını gerçekleştirdiği ürünlerdeki ihtiyaç unsurunu iyi inceleyen Desi, son yıllarda hep yaptığı gibi hızlı yükselişini sürdürürken, birçok insan tarafından da tercih sebebi oluyor. 

Bu anlamda yabancı marka ürünlerin terk edilmesi ve yerli ürünlere dönüş ise iki taraflı bir sevinç söz konusu. Zira ülke ve millet olarak kaliteli ürünlere verdiğimiz önem, durum yerli bir ürün olduğunda da kendisini gösterebiliyor.

Desi ile Korunabilen Alanlar

Desi alarm ve kamera sistemleri ile iç ve dış mekan koruma unsurlarına hazır olun. Bahçe, apartman girişi, apartman içi, müstakil ev, villa, bina, fabrika, depo, ofis, iş yeri, dükkan, mağaza ve daha birçok alan için özel modüllere sahip olan Desi, bugünün Türkiye'si için oldukça önemli bir kazanç olmuş durumda.

Tam Koruma Güvencesi

Desi'nin kameralı sistemleri ile hem izleme ve görüntüleme hem de ikaz sistemi entegre edildiğinde, son derece kuvvetli bir dinamik olan tespit sistemi de oluşmuş oluyor. Bu sayede kurulu olan alarm ve tespit sistemi devrede iken hiçbir unsur gözden kaçamıyor, kaçamadığı gibi alarm sistemi ile anında caydırıcı ikaz sistemi de devreye girmiş oluyor. Eğer Desi gibi kaliteli ve çözüme odaklı bir alarm & kamera sisteminiz mevcutsa, gözünüz arkada kalmıyor.