Kağıthane Desi Alarm Ürünleri

İstanbul Kağıthane önemli ilçelerden birisidir. Burada bulunan ev ve işyerlerinin hırsızlık gibi kötü girişimlerden korunması önem ifade eder. Bu nedenle Desi Alarm ürünlerinin sunduğu avantajlardan bahsedeceğim. Bundan önce ise alınması gereken bir dizi ek tedbirleri yazacağım. Böylece hırsızlık girişimine karşı çok yönlü bir tedbir uygulamasıyla malınızı korumanız mümkün hale gelir.

Öncelikle sağlam kapı ve yeni nesil kilit sistemlerinin kullanılması önemlidir. Çelik kapılar herkesin tercih ettiği ürünlerden olmalıdır. Kapı sistemlerinin yanı sıra işyerleri için kepenk sistemlerinin de önemi büyüktür. Akıllı kepenkler sayesinde hırsızların işleri daha zor bir hale gelebilir. Kamera sistemleri ise asla es geçilmemesi gerekenler arasında olmalıdır.

Desi Akilli Alarm Sistemi

Kamera ve alarm sistemleri

Kamera ve alarm sistemleri hırsızlık girişimlerinden korunmak için iki önemli üründür. Mesai saatleri içerisinde kamera sistemleri oldukça etkilidir. Hareketliliğin takip edilmesini veya yapılan hırsızlığın sonradan tespit edilmesini sağlayabilir. Gece yapılan hırsızlık girişimleri için de kimlik tespitinde kullanılacak görüntülerin kaydı için kameralara ihtiyaç vardır. Geceleri yaşanan hırsızlık olayları için kameradan caydırıcılık sunması beklenmemelidir.

Alarm sistemleri ise mesai saati dışındaki hırsızlık girişimleri için maksimum caydırıcılık sağlar. Öncelikli olarak caydırıcılığının sebebini yüksek siren sesi olarak ifade edebiliriz. alarm sistemleri, hırsızlık girişiminin ilk anından itibaren devreye girerek çalmaya başlar. Hırsızlar ise panik olur ve kaçar. Sahip oldukları haberleşme modülleri sayesinde hırsızlık girişiminden haberdar olunması mümkün kılar.

Alarm sistemlerinin birçok farklı modeli vardır. Çift siren sistemli alarm sistemleri gibi. Bunların daha yüksek bir sesle hırsızları panikletmesi söz konusudur. Ayrıca kablolu ve kablosuz modeller de vardır. Kablosuz modeller, dekorasyon kaygılarının olduğu yerler için kullanılır. Doğru bir alarm sistemi seçmek için Desi Alarm uzmanlarından da yardım alabilirsiniz.

Yüzde yüz yerli üretim yapan Desi Alarm, ev ve işyerlerine uygun alarm ürünleri tasarlıyor. Gelişmiş haberleşme modüllerine yer veren markanın kablolu ve kablosuz modelleri bulunuyor. Uygun fiyata satışa sunulan Desi Alarm ürünleri ithal ürünlerin kalitesiz servis hizmetlerinin aksine gelişmiş servis standartlarına sahiptir.