Tüm Kontroller Sizde Olsun!

Çocuklarımızın her an güvende olup olmadığını bilme arzumuz gibi ofisimiz ya da evimizin güvende olduğunu bilmek istememiz yadsınamaz bir gerçek. Toplumdaki suç sosyolojisinin artması ile birlikte evlerimizi ya da iş yerlerimizi güvende tutmak için birçok yola başvurmamız gerekebiliyor. Eşyalarımızı ya da bizim için önemli olan herşeyi kaskolatmaktan ( sigorta vs) tutunda, güvenlik şirketleriyle anlaşmaya kadar başvurabileceğimiz bir çok yöntem bulunmakta. Büyük firmalar ya da kurumlar elbette özel güvenlik firmaları ile çalışmakta ve bekçi veya güvenlik görevlisine konutlarını ya da iş yerlerini emanet etmektedirler.

Ancak; günümüzde hırsızlıkların artması sebebiyle hepimiz risk altındayız. Yıllarca emek vererek biriktirdiğiniz birikimleriniz, çocuklarınızın oynamak için koşarak geldiği bilgisayarınız ya da playstationlarınız ve daha bir çok maddi değeri olan şeyleri göz göre göre kaybetmek istemediğinizin farkındayız. Desi Alarm Ve Güvenlik Sistemleri olarak bizler; sizlerin ofisini veya evini en az kendimizinki kadar güvenle koruma misyonunu edinmiş bir firmayız. Sağladığımız güvenlik sistemlerini dönemsel kampanyalar ile beğeninize sunarak siz değerli müşterilerimizin hem evini hem de memnuniyetini korumak istiyoruz.

%100 Türk Markası olan Desi Alarm Ve Güvenlik Sistemleri ile ev, oto ve iş yerleriniz daima bizim güvencemiz altında olacağı için, sizin gözünüz kulağınız oluruz. Yazılım sektörüyle iç içe ilerleyen güvenlik sistemlerimizi her geçen gün yeniliyor, sizlerin kullanımına sunuyoruz. Son teknolojimiz olan Parmak İzi Okuyucu Güvenlik Sistemimiz ile evinizin ya da iş yerinize girişe sadece sizin belirlediğiniz insanlar yapabilir, böylece yabancı kimseler hiçbir şekilde içeri giremez ve eski yöntemlerle kapıları açamaz. Ev alarm ya da iş yeri alarmlarında kullanabileceğiniz bir sistem olan parmak izi okuyucu güvenlik sistemini %100 Türk firması olarak bizler tasarlamış bulunmaktan dolayı çok mutluyuz.

Neden Ev Alarmlarında Ya Da İş Yeri Alarmlarında Desi 

Müşteri Memnuniyeti: Sektörde uzun yıllardan beri aktif olarak hizmet veren şirketimiz, sizlerin memnuniyeti ve talepleri üzerine varlılığını sürdürmektedir. Böylece; talepleriniz doğrultusunda geliştirdiğimiz ev alarm ve iş yeri alarm sistemleriyle yine sizleri mutlu etmek için çalışmaktayız.

Teknoloji: Alarm sistemlerinde kullandığımız farklı yazılım sistemleri ile hırsızlıklara karşı daha da güvende olmanızı sağlıyoruz. Alternatif giriş yollarını kapatacak güvenlik sistemlerini üretirken, aynı zamanda bu sistemleri kendi ailelerimiz içinde ürettiğimizin farkındayız.

Uygun Fiyat: Kendi geliştirdiğimiz yazılımlarımız ve ürünlerimizi üzerine karımızı koymadan sizlerle paylaştığımız için uygun fiyatlarla hizmet vermekteyiz. İhtiyacınız olan sistemi incelemeler sonrasında tespit ederek, bütçenizi aşan ya da gereksiz olacak şekilde döşenen büyük güvenlik önlemlerine karşıyız.