Eyüp Desi Alarm Güvenlik Sistemleri

Eyüp hem yerleşim yerleri açısından hem de işyerleri bakımından oldukça büyük bir yeri ifade ediyor. Buradaki vatandaşların hırsızlık gibi girişimlerden kendilerini koruyabilmeleri için yapmaları gereken şey, birtakım tedbirler almaktır. Öncelikle yapılması gerekenin işyerleri veya evler için yeni nesil kilit sistemleri temin etmektir. Hırsızların kolayca açabilecekleri kilit sistemlerine sahip olunması güvenlik açıkları yaratır.

Kilit sistemlerinin yanı sıra, işyerleri için kamera ve alarm ürünlerinin de temin edilmesi önemlidir. Birçok işyerinde kamera sistemleri ehemmiyetle kullanılıyor ancak alarm sistemleri kullanılmıyor. Halbuki hırsızlık girişimlerinin geceleri gerçekleştiği ve kamera sistemlerinin gece gerçekleşen hırsızlık girişimleri için caydırıcılık oluşturmadığının bilinmesi gerekir. son zamanlarda haberlere çıkan görüntüler de bunların ispatıdır.

Alarm sistemlerine neden ihtiyaç var?

Alarm sistemleri mesai saatleri dışında önemli bir caydırıcılık sunuyor. Kamera sistemlerine aldırış etmeden hırsızlık girişimlerine devam eden kişilerin alarm sistemi karşısında umursamaz tavır takınmaları söz konusu değildir. Çünkü alarm sistemleri hırsızlık girişiminin ilk dakikasından itibaren sirenlerini aktif eder. Bu durum hırsızların paniklemesine ve kaçmasını doğurur. Ayrıca alarm sistemlerindeki haberleşme modülleri de hırsızlık girişimini ilgili yerlere haber verir.

Ev Alarm Sistemi Koruma

Nasıl bir alarm sistemi?

Ev veya işyeriniz için uygun bir alarm sistemi almalısınız. Bunun için birbirinden farklı alarm sistemlerinin özelliklerini incelemelisiniz. Kablolu ve kablosuz modele sahip alarm sistemleri piyasada yer alıyor. Bunların kablolu modelleri bataryasızdır ve herhangi bir güç kesintisi söz konusu olmaz. Bu nedenle işyerleri ve depo gibi yerler için en uygun ürünler bunlardır. Kablosuz modeller ise, dekoratif kaygıların söz konusu olduğu ev veya lüks ofisler için tercih edilebilir.

Kablosuz modellerin batarya sistemleri bulunur ve bunların 12 ayda bir değişmesi gerekir. değiştirilmediğinde ise, alarm sisteminin devreye girmesi mümkün olmayabilir. Kablolu kablosuz ayrımlarının yanı sıra, çift siren sistemli modeller ve tek siren sistemine sahip modeller de iki farklı türdür. Büyük yerler için çift siren sistemi her zaman daha iyi olabilir.

Desi Alarm, yüzde yüz yerli üretim yapan alarm markasıdır. Birbirinden farklı ürünleriyle işyeri ve eviniz için en ideal alarm sistemine sahip olmanızı sağlar.