Esenler Desi Alarm Güvenlik Sistemleri

İstanbul’un en kalabalık semtlerinden birisi olan Esenler, işyeri ve evlerin oldukça fazla olduğu merkez ilçelerden birisidir. Kalabalıklaşan şehir merkezlerinde hırsızlık olaylarının daha fazla gerçekleştiği de bilinen bir gerçeği ifade ediyor. Bu nedenle Esenler’deki işyeri ve ev sahiplerinin alması gereken bir dizi önlemler var. Bu önlemler sayesinde hırsızlık girişiminden korunabilir ve mal güvenliklerini sağlayabilirler. Hırsızların ev veya işyerlerine girmelerini önceleyecek güvenlik tedbirleri şu şekilde:

  • 1. Evler için iyi bir kapı her zaman için doğru bir tercihi ifade eder. çünkü hırsızlık girişimlerinin yüzde 60’ından fazlası kapıdan gerçekleşir. Kolay bir şekilde açılacak kapının hırsızların işini kolaylaştıracağını asla unutmayın. Çelik kapılar ve onların kilit sistemleri düşünüldüğünde en iyi tedbirin bu olduğu anlaşılabilir.
  • 2. Ayrıca evler için camlar da risk ifade eder. camların mutlaka kilit sistemine sahip olması gerekir. Balkon ve camlardaki kilit sistemleri bilhassa gece ve evde bulunulmayan zamanlarda kullanılmalıdır. Uzun süre tatile çıkanlar için kapı, cam ve balkonda alınacak önlemler atlanılmamalıdır.
  • 3. İşyerleri için de kepenk sistemleri oldukça önemlidir. Yeni nesil kepenk sistemleri zor açılan ve zarar verilmesi güç sistemleri ifade eder. asma kilit gibi kesici aletle hemen kesilebilen ve açılan kepenk sistemlerinin asla kullanılmaması gerekir.
  • 4. İşyerleri ve evler için alınacak ortak önlemler arasında ise, alarm sistemleri vardır. Evler için kapı alarmları, işyerleri için de gelişmiş alarm sistemlerinin kullanılması lazımdır.
  • 5. Kamera sistemleri de hem ev hem de işyeri için kullanılabilir. Kamera sistemleri büyük evler için uygun olabilir. villa veya daire içerisindeki tripleks dubleks yapılar için kamera sistemleri kullanmak doğru olabilir.
Kapi Alarm Sistemi

Desi Alarm ürünleri

Desi Alarm, yerli mühendislik imkanlarıyla üretim yapan firmalardan birisidir. Geniş ürün yelpazesine sahip alarm ürünleri sayesinde ev ve işyeriniz için en uygun alarmı seçmeniz mümkündür. Gelişmiş servis hizmetlerine sahip olan Desi Alarm ile en uygun fiyata alarm ürünlerine sahip olabilirsiniz. İthal edilen ürünlerdeki kur ve gümrük nedeniyle yaşanan pahalılık yerli ürünler için söz konusu değildir. Çift siren sistemi, haberleşme modülleri ve daha fazla özelliğe sahip Desi Alarm ile tedbirinizi hemen alın!