Alarm ve Güvenlik sektöründe uzun yıllardır hizmetleriyle kendinden sıkça söz ettiren firmamız; bu yıl da geliştirdiği yazılım sistemleri ile müşteri memnuniyetini arttırmak için uğraşacak. Konut, araba ve ev güvenlik sistemleriyle oldukça dikkat çeken Çatalca Desi Alarm, sektörde yenilikçi bir firma olarak tanınıyor. Peki, Çatalca Desi Alarm size nasıl bir fayda sağlayacak? Dilerseniz buna biraz göz atalım.

Hırsızlığa karşı koruma amaçlı olarak tasarlanan ürünlerin hepsinin son derece güvenilir olmadığı şu günlerde; Çatalca Desi Alarm ile hırsızlığa karşı %100 olarak korunabilirsiniz. Akıllı kepenk sistemleri, parmak izi okuyucuları gibi farklı talepler için geliştirdiğimiz yazılımlarımız ile her an her yerde bizimle güvendesiniz. Son teknolojinin gelişmelerinden biri olan parmak izi okuyucu sistemini dahi uygun fiyatlarla sizlere temin eden Çatalca Desi Alarm ile hem bütçeniz hem de gönlünüz rahat edecektir.

Desi Su Baskin Alarm Sistemi

Çatalca Ev Alarm Sistemimiz

Yazlıklarda ve konutlarda sıkça tercih edilen Çatalca ev alarm sistemlerimizle sizler de güvende olabilirsiniz. Çatalca alarm fiyatlarımız ile rakiplerimizden hem kalite olarak hem de fiyat açısından da önde olmamız sebebiyle, kurulduğumuz günden bu yana süregelen bir müşteri portfoyümüz var. Çatalca alarm sistemlerimizden Desi Gsm arama modülü ile herhangi bir izinsiz girişte telefonunuza direk çağrı alabilir, Desi Sahte Siren ile hırsızları korkutarak, vazgeçirebilirsiniz. Çatalca kablolu alarm ve Çatalca kablosuz alarm seçenekleri ile dilerseniz güvenliğinizi telefonla dilerseniz de dairenizin ya da iş yerinizin elektirik hattıyla sağlayabilirsiniz.

Çatalca İş yeri Alarm Sistemlerimiz

İş yerlerimizin sürekli güvende olması elbette tek isteğimiz. Zaman içerisinde güvenlik zaafiyeti ya da eskiyen güvenlik sistemleri sebebiyle hem madi hem de manevi kayıplara uğrayabiliyoruz. Firmalarınız ya da ofislerinizin daima güvende kalmasını istiyorsanız, muhakak sürekli kendini ve yazılımlarını güncelleyen güvenlik firmaları ile çalışmalısınız. Çatalca iş yeri alarm sistemlerimiz sayesinde parmak izi okuyucudan gsm arama alarmımıza kadar bir çok farklı seçenek sizleri bekliyor. Çatalca Desi Alarm olarak bizler, her sene kendimizi yeniliyor ve güvenliğinizi daha da arttırıyoruz.v