Beyoğlu Desi Güvenlik Sistemleri

İstanbul’un en işlek merkezlerinden birisi olarak Beyoğlu’nda birçok yerleşim yeri ve işyeri bulunuyor. Önemli bir merkezi yeri ifade eden Beyoğlu’nun hırsızlık girişimlerinden korunabilmesi için alması gereken bir dizi önlemler söz konusudur. Bu önlemler içerisinde sağlam bir kapı veya kepenk sisteminden çok daha ötesinin düşünülmesi gerektiğini ifade edelim. Sadece kamera sistemleri değil, ayrıca alarm ürünlerinin de bir önlem olarak dükkan veya evler için gerekliliğini ifade edelim.

Neden alarm sistemlerine ihtiyacınız var?

Son zamanlardaki hırsızlık girişimleri alarm ürünlerinin gerekliliğini daha fazla ön plana çıkarmış durumdadır. Kamera sistemlerinin olduğu yerlerde bile hırsızların kameraya aldırış etmeden emellerini gerçekleştirdikleri görülüyor. Kamera bu kişilerin kimliklerinin tespiti için imkan tanısa da, bunun gerçekleşmesi ve hırsızların yakalanarak maddi kaybın temin edilmesi uzun sürebilir. Bazen hiç gerçekleşmiyor. Dolayısıyla hırsızlıkla ilgili tedbirlerinizin yeniden gözden geçirilmesinde fayda vardır.

Hirsiz Alarm Sistemleri

Kamera sistemlerinin yanı sıra güvenlik elemanları içerisinde son zamanlarda daha fazla ön plana çıkan alarm ürünlerine sahip olmalısınız. Geleneksel alarm sistemlerinden çok farklı bir kurguya sahip olarak imal edilen yeni güvenlik alarm sistemleri, siren ve haberleşme modüllerine sayesinde üstün bir caydırıcılık vaat ediyor. Siren sisteminin hırsızları panikletmesi, haberleşme sisteminin ise hırsızlık girişimini yetkili birimlere haber vermesi mal emniyetinizin korunmasını sağlıyor.

Desi Alarm ürünlerine güvenebilir miyim?

Desi Alarm, alarm ürünleri imal eden veya satan markalar içerisinde yüzde yüz yerli imalat yapan tek markadır. Markanın sahip olduğu geniş ürün yelpazesi sayesinde her işyerine veya meskene uygun alarm ürününe sahip olmak mümkündür. Çift siren sistemine sahip ürün seçenekleri bulunan Desi Alarm, en iyi iletişim protokolüne göre tasarlanan haber modülleriyle hırsızlık girişiminin 6-12 kişilik bir ekibe anında haber edilmesini de sağlıyor.

Kablolu ve kablosuz modellere sahip olan Desi Alarm, dekoratif anlamda kaygıları olanlar için kablosuz modeller tavsiye ediyor. Depo ve büyük işyerleri içinse kablolu modelleri tavsiye ediyor. En iyi alarm ürününü seçerek hırsızlara karşı korunabilmeniz için Desi Alarm her zaman yanınızda!