Beşiktaş Desi Alarm Ürünleri

İşyeri ve evlerin korunabilmesi için alarm ürünlerine ihtiyaçları vardır. Beşiktaş’ta bulunan işyerleri ve evlerin hırsızlık girişiminden korunabilmelerini sağlayacak tek şey, kameralar değildir. Bununla beraber; kilit sistemleri ve alarm ürünlerinin de olması gerekir. Kilit sistemlerinin kalitesizliği, olmamasıyla eşdeğerdir. Sağlam bir kapı ve kepenk ile hırsızlık girişimleri önlenebilir. Kamera ve alarm sistemleri de en önemli caydırıcılar arasındadır.

Kamera sistemleri mesai saatinde işler

Artık kamera sistemlerinin hırsızlık girişimleri için yeterli olmadığı ortaya çıktı. Özellikle mesai saatleri dışında yaşanan hırsızlık girişimlerinde kameralara aldırış etmeden hedefini gerçekleştiren hırsız kitlesi ortaya çıktı. Bu kitle, kameradan yüzünü saklama gayreti içerisinde bile olmadan hırsızlıklarını yaparak mahalli terk ediyor. Ana haber bültenlerinde de çoğu kez tanık olunan bu tip hırsızlık olaylarının yaşanmasının sebebi, alarm sistemlerine önem verilmemiş olmasıdır.

Ev Apartman Alarm Sistemi

Alarm ürünlerinin yer aldığı bir dükkâna veya işyerine hırsızlık girişimi söz konusu olmaz. İlk dakikalardan itibaren sirenlerin devreye girmesi ve haberleşme modüllerinin aktif hale gelmesiyle hırsızların kaçması sağlanılabilir. Endişelenerek olay mahallini terk eden hırsızlar hiçbir mala dokunamadan kaçarlar. Alarm ürünlerindeki çift siren sistemi ve haberleşme modülleri hırsızları korkutan en önemli iki özelliği ifade eder.

Hangi alarm sistemini almalısınız?

Her alarm sistemi işyeriniz için uygun olmayabilir. Bu nedenle işyerinizin ihtiyaçlarına uyumlu bir alarm sistemi almalısınız. Büyük depolar için çift siren sistemleri önemliyken, yerleşim yerinde olan ve büyük olmayan işletmeler için tekli sirenler ön plana çıkabilir. Kablolu ve kablosuz modeller de Desi Alarm ürünleri arasında yer alır. Kablosuz modeller, dekoratif işyerleri için uygundur. Ancak depo gibi yerler için kablolu ürünlerin kullanılması daha doğrudur.

İthal ürünlerin servisle ilgili problemleri vardır. Üstelik kur ve gümrük nedeniyle daha pahalıya satışa sunulur. Bütçenize uygun bir alarm sistemi almak için mutlaka yerli ürünleri tercih etmelisiniz. Birbirinden farklı ürünlere yer evren Desi Alarm, yüzde yüz yerli mühendislik ürünleri olarak piyasaya sürülüyor. Kaliteli servis hizmetlerine de sahip bulunan Desi Alarm, ürünlerle ilgili sorunların en kısa sürede çözülmesini sağlıyor.