Bayrampaşa Desi Alarm Ürünleri

İstanbul’un önemli yerleşim yerlerinden birisini ifade eden Bayrampaşa, hırsızlıkla ilgili girişimlerin de en fazla olduğu mekanlardan birisidir. Buraya yönelik alınacak bazı tedbirler vardır. Esnaf ve mahalle sakinlerin hırsızlık girişimlerinden etkilenmemeleri için kilit sistemlerine dikkat etmeleri gerekir. Bununla beraber, işyerlerinde alarm sistemlerine yer verilmesi önem arz eder. Çok fazla tatil veya seyahate çıkan kişilerin de evlerine alarm sistemleri temin etmeleri iyi olabilir.

Alarm sistemlerinin caydırıcı yönü

Hırsızlık girişimlerine yönelik alarm sistemlerinin kullanılması yeni değildir. Ancak modern alarm sistemlerinin tercih edilmesi oldukça yeni bir dönemi ifade eder. kamera sistemlerinin yetersiz kalmasından sonra hırsızlık girişimlerinin önlenebilmesi adına alarm sistemleri ön plana çıktı. Yeni nesil olarak tabir edilen alarm ürünlerinde çift siren sistemlerinden, haberleşme modüllerine kadar ihtiyaca yönelik birçok aparat söz konusudur. Bu gibi işlevsellikleri nedeniyle hırsızlık girişimlerinin önlenebilmesini sağlıyor.

Desi Yangin Alarm Sistemleri

Desi Alarm ürünleri

Yeni nesil alarm sistemlerini yerli kaynakları kullanarak imal eden ve tasarlayan Desi Alarm, Türkiye’nin birçok noktasına alarm ürünlerini pazarlıyor. Yüksek caydırıcılık sağlamak için çift siren sistemli alarm ürünlerine sahip bulunan Desi Alarm, gelişmiş nitelikteki haberleşme modülleri sayesinde hırsızlık girişiminin ilk anından itibaren tanımlı numarala bildirimler gönderiyor. Böylece hırsızlık girişimine erkenden müdahale edilmesini sağlıyor.

Desi Alarm ürünleri, erkenden müdahaleye gerek bırakmayacak şekilde siren sistemlerine sahiptir. Hırsızlıkla ilgili girişim söz konusu olduğunda devreye giren siren sisteminden panik olan hırsızların kaçması söz konusudur. Bu da, işyerinizin mallarının korunması için en önemli özelliklerden birisidir. Hırsızların yüksek desibelli sesi duymaları ve birilerin geleceği endişesine kapılmaları olay mahallini hemen terk etmelerini sağlar.

İthal ürünlerden uzak durulmalı

Desi Alarm, ithal edilen ürünler yerine yerli imkanlarla imal edilen ürünlerin satın alınmasını teşvik eder. Bunun sebebi, bütçenize daha uygun olmasıdır. İthal edilen ürünler kur ve gümrük vergileri nedeniyle daha fazla fiyattan satışa sunulur. Fazla masraf ödemek yerine daha uygun fiyata alınacak yerli ürünlerden maksimum verim elde edilebilir. Üstelik ithal edilen ürünlerin servis hizmetleri de kaliteli değildir.