Başakşehir Desi Alarm

Türkiye’nin en iyi alarm markası Desi Alarm, birbirinden farklı özelliklere sahip olarak geliştirdiği ürün yelpazesini tüm Türkiye’nin faydasına sunuyor. Başakşehir’deki işyeri ve evlerin hırsızlık gibi olaylardan korunmasını sağlayacak çözümleri sunan Desi Alarm, nitelikli alarm ürünlerindeki caydırıcılık sayesinde mal emniyetinizin sağlanmasını imkanlı hale getiriyor. Tatil nedeniyle evlerini terk edenler veya işyerini hırsızlardan korumak isteyenler Desi Alarm ile yüksek caydırıcılı alarm ürünlerini hemen satın alabilirler.

Neden Desi Alarm?

Yüzde yüz yerli üretim yapan Desi Alarm, birinci sınıf malzeme kullanarak üstün standartlara sahip alarm ürünleri imal ediyor. Birbirinden farklı ürünleri sayesinde herkesin ihtiyacına en uygun çözümler sunulabiliyor. Kablolu ve kablosuz ürünleri bulunan Desi Alarm, dekoratif açıdan estetik mekanların kablosuz ürünleri kullanmasını tavsiye ediyor. Ancak bu ürünlerin bataryalarının beli aralıklar değiştirilmesi gerekiyor. Kablosuz ürünlerde ise, batarya sistemleri olmadığı için herhangi bir zaman dilimi içerisinde batarya değişimine gerek duyulmuyor.

İthal alarm ürünlerini almak yerine yerli üretim ürünleri almak daha avantajlıdır. İthal ürünler kur nedeniyle oldukça yüksek fiyattan satışa sunuluyor. Üstelik bu ürünlerin servis hizmetleri de kaliteli değildir. Bu gibi dezavantaj durumların yanı sıra, ithal ürünler özellikleri bakımından Desi Alarm ürünlerinden çok daha düşük seviyededir. Modern bir alarm sistemi temin ederek, ev ve işyerinizi koruyabilirsiniz.

Ev Alarm Sistemi Koruma

Alarm ürünleri ve kamera ürünleri beraber kullanılabilir. Bazı kişiler kamera ürünlerinin olduğu bir yer için alarm ürünlerine gerek duyulmadığını ifade edebilir. Ancak durum bu şekilde değildir. Alarm ürünleri gece gerçekleşecek hırsızlık olayları için caydırıcılık sağlar. Kamera sistemleri geceleri gerçekleşen hırsızlık olayları için caydırıcı değildir. Hırsızlar kendilerini kameradan saklayarak, hırsızlık girişimlerini yerine getirmektedir. Ancak alarm sisteminin odluğu bir yer için hırsızlık girişiminin olması söz konusu değildir.

Desi Alarm, çift siren sistemli alarm ürünleri sayesinde hırsızların panikleyerek kaçmalarını sağlayacak caydırıcılıkta alarm sistemleri geliştiriyor. Ayrıca haberleşme modüllerine sahip alarm sistemlerinin hırsızlık girişimi anında ilgili yerlere haber vermesi de erkenden müdahaleyi mümkün hale getiriyor. Bu gibi avantajlar nedeniyle mutlaka kamera sistemlerinin yanında alarm sistemleri de kullanılması gerekir.