Bakırköy Desi Alarm Güvenlik Çözümleri

hırsızlık girişimlerine yönelik etkili çözümler ortaya koyabilmek için yapmanız gerekenler arasında doğru bir alarm sistemi seçmeniz de vardır. Kamera sistemlerinin yanı sıra, sağlam bir kilit sistemine sahip olmanız ve alarm ürünlerinin etkili caydırıcılık gücünden yararlanmanız ev veya işyerinizi korumanızı sağlayabilir. Kimileri için kamera sistemi varken alarm sistemlerine gerek görülmediği vakıadır. Ancak bunun doğru bir düşünce tarzı olmadığı ortadır.

Desi Apartman Alarmi

Neden alarm sistemine ihtiyacınız var?

Hırsızlık olaylarının birçoğunun gece yaşandığını herkes bilir. Gece yaşanan hırsızlık olaylarında maalesef maddi kayıplar çok fazladır. Kamera sistemleri olmasına rağmen hırsızlık girişimlerinin başarılı olduğu mekanlar kamera sisteminin yanı sıra alarm sistemlerinin de kullanılması gerekliliğini ortaya koyan önemli bir husustur. Ana haber bültenlerine konu olan hırsızlık olayları da işyerlerindeki kameralardan alınan görüntülerdir.

Bu tür işyerlerinde sadece kamera sistemleri olduğundan ve alarm güvenlik sistemlerine önem verilmediğinde hırsızlık girişimleri başarılı olmuştur. Ancak alarm sisteminin olduğu yerlerde hırsızlıkla ilgili girişimler söz konusu olmaz. Bunun sebebi, hırsızların siren sesinden çekinmesi ve haberleşme modülüne sahip olan alarm sisteminin ilgili yerlere bildirim göndermesinden korkulmasıdır. Hırsızlık girişiminin ilk dakikasından itibaren modüle tanımlanan numarala bildirimler gönderen alarm sistemleri erkenden müdahaleyi mümkün kılar.

Gece yaşanan hırsızlık olayları için yüksek caydırıcılık unsurlarına sahip alarm sistemlerinin kullanılması mutlak surette kaçınılmazıdır. Sadece kamera sistemleriyle yetinmek işyeri veya evlerinizin tehdit altında olmasına neden olur. İyi bir alarm sistemi tedarik ederek ev ve işyerlerinizi hırsızlık girişimlerinden koruyabilirsiniz.

Desi Alarm ürünleri

İyi bir alarm sistemi için ihtiyacınız olan şey, yerli üretimdir. Desi Alarm, Türkiye’nin her noktasına gönderdiği alarm sistemleri sayesinde geniş bir müşteri kitlesine sahip olmuştur. İthal edilen ürünlere göre daha uygun fiyattan satışa sunulan Desi Alarm ürünleri, birinci sınıf kalite malzemeden üretilerek satışa sunuluyor. Siren sistemleri, kablolu kablosuz modelleri, çift sirenli modeller, haberleşme modülleri ve daha farklı özellikleriyle Desi Alarm ürünleri hem eviniz hem de işyeriniz için mükemmel bir caydırıcılık unsuru olarak kullanılabilir.