Bahçelievler Desi Alarm Ürünleri

İstanbul’un en büyük yerleşim yerlerinden birisi olan Bahçelievler, hırsızlık olayları açısından da riskli bölgeler arasında yer alıyor. Bu nedenle gerek evlerin gerekse de işyerlerinin hırsızlık olaylarından korunabilmesi için alarm sistemlerine ihtiyaçları var. En doğru alarm sisteminin seçilebilmesi için gerekli olan şeyleri sizler için yazıyoruz.

Alarm almadan önce bilmeniz gerekenler:

  • Alacağınız alarm sisteminin markasını mutlaka araştırın. Çin’den ithal edilen ürünlere kendi markalarının ismini vererek pazarlayan şirketler söz konusudur.
  • İthal edilen ürünlerin yerine yerli üretim olan alarm ürünlerini tercih edin.
  • Yerli üretimler ithal ürünlere göre daha avantajlıdır. Kurdan ve gümrük vergisinden etkilenen ithal ürünleri daha pahalı fiyatlara almak zorunda kalabilirsiniz.
  • İthal edilen ürünlerin servis hizmetlerinde de sorunlar yaşanabilir. Bu nedenle yerli marka ve üretim yapan ürünleri temin edebilirsiniz. Böylece herhangi bir servis ihtiyacında daha hızlı hareket sağlanmış olur.
  • Yerli markaların daha fonksiyonel ürünleri vardır. İthal ürünlerde ise, bu farklılıkları yakalamak zor olabilir.
Caydirici Alarm Sistemleri

Kamera sistemi almalı mıyım?

Birçok kişi alarm sisteminin yanında veya kamera sistemi varken alarm ürünlerine gerek yok şeklinde düşünceye sahip olabilir. Ancak kamera sistemleriyle alarm ürünlerini sağladıkları avantajlar benzer değildir. Kamera sistemleri mesai saatleri içerisinde oldukça önemli caydırıcılık sağlayabilir. Lakin gece yaşanan hırsızlık olayları için kamera sistemlerinin caydırıcı bir unsur olarak kullanılması mümkün değildir. En azından artık hırsızlık olayları kameranın olduğu işyerlerinde de rahatlıkla işlenilebilir hale geldi.

Alarm sistemleri ise, gece yaşanan hırsızlık girişimleri için önemli bir caydırıcı olarak kullanılabilir. Çünkü yüksek siren sesi ve haberleşme modülü sayesinde erken müdahale imkanı sunar. Hırsızların alarm sistemi olan yerlere yönelik hırsızlık girişimleri söz konusu değildir. Bunun sebebi, sesten ve haberleşme modülünden çekinmeleridir. Kaliteli ve birinci sınıf bir alarm sistemi sayesinde hırsızlık girişimlerinin yaşanması söz konusu olmaz.

Alarm sistemi alırken dikkat edileceklere önem verilen en doğru marka ve ürünü seçebilirsiniz. Desi Alarm sistemleri Türkiye’nin en işlevsel ürünlerini ifade ediyor. Birbirinden farklı ürünler arasında ihtiyacınıza en uygun olanı hemen satın alabilirsiniz.