Güvenlik sistemleriyle ilgili en çok merak edilen şeylerden birisi, ülkemizdeki ürünlerin dışarıdan ithal edilmesi nedeniyle ortaya çıkan dezavantajlardır. Birçok kişi, alarm ürünlerinin ithal edilerek yerli markalar altında satışa sunulduğu gerçeğini bilemeyebilir. Ancak bu tür marka ve ürünlerin ortaya çıkardığı birtakım sorunlar söz konusudur. Hem fiyat olarak pahalıya satılan bu ürünler hem de servis gibi hizmetler bakımından kalitesizdir.

Bağcılar Desi Alarm ürünlerine itimat ederek, ithal edilen ürünlerden çok daha kaliteli ve yerli mühendislikle üretilen alarm ürünleriyle işyeri veya evlerini koruyabiliyorlar. Birbirinden farklı modellerde imal edilen alarm sistemlerinin çift siren, haberleşme, kablolu ve kablosuz gibi farklı versiyonları, herkesin ihtiyacına uygun çözümlerin sunulabilmesini sağlıyor. Yüzde yüz yerli olarak üretilen ürünlerin ithal ürünlere göre daha uygun fiyattan satışa sunulması da önemli bir avantaj sağlıyor.

Profesyonel Alarm Sistemleri

Yerli ürünler her zaman daha iyidir

İthal edilen ürünlerin fonksiyonel özellikleri zayıftır. Yerli üretim ülkemizin gerçeklerine ve ihtiyaçlarına göre üretilmiştir. Ayrıca ithal edilen ürünlere gümrük vergisi uygulanır. Bu da, maliyetin yükselmesine neden olur. Ayrıca dolar kurunun yüksek olması ve dışarıdan ülkemize getirilmesi için nakliye gibi masraflar ürün fiyatının daha da artmasına neden olur. Tüm bunlar dezavantaj yaratır. Hâlbuki yerli üretimler için bunlar söz konusu değildir.

Desi Alarm, birinci sınıf malzeme kullanarak imal ettiği alarm ürünlerini Türkiye’nin her noktasına pazarlıyor. Üstelik kaliteli ve memnun edici müşteri hizmetleri birimi de ithal edilen ürünlerdeki servis hizmetlerinden çok daha hızlıdır. Hem bütçenizden tasarruf sağlamak için hem de kaliteli bir güvenlik sistemine sahip olmak için yerli üretim Desi Alarm ürünlerini mutlaka inceleyin.

Kablolu ve kablosuz ürünlere yer veren Desi Alarm, dekoratif kaygıları olanlar için kablosuz ürünleri tavsiye ediyor. Ancak işyeri ve depo gibi yerler için kablolu ürünlerin kullanılmasını öneriyor. En verimli alarm sistemi tercihini yapabilmek için Desi Alarm uzmanlarından da yardım alabilirsiniz. Böylece bütçenize ve meskeninize en iyi gelecek ürüne sahip olabilirsiniz.