Avcılar Desi Alarm

İstanbul büyük bir şehir ve bu nedenle hırsızlık olaylarının en çok yaşandığı yerlerden birisidir. Avcılar, İstanbul’un en büyük yerleşim yerlerinden birisini ifade ediyor. Dolayısıyla hırsızlık gibi girişimlerin yaşanabileceği yerlerden birisidir. Şehirleşmeyle beraber güvenlik gibi sorunların da iyiden iyiye baş göstermesi nedeniyle vatandaşların kendi güvenlik önlemlerini almaları da elzemdir. Desi Alarm, ürettiği güvenlik sistemleri sayesinde hırsızlık gibi olaylardan zarar görmenizi engelliyor.

Benim Kameram Var Demeyin

Güvenlik sistemleri içerisinde en çok kullanılan kamera sistemleridir. Ancak bunlar hırsızlık girişimleri için tam tamına bir caydırıcılık sağlamaz. Özellikle son zamanlarda kamera sistemlerine aldırış etmeden hırsızlık yapan bir türlerin ortaya çıktığını ifade edebiliriz. Ana haber bültenlerine malzeme olan hırsızlık haberleri söz konusu firmanın kamerasından elde edilen görüntüleri ifade ediyor. Görüntülerde hırsızlar kamera aldırış etmeden emellerini gerçekleştirip, mağazayı terk edebiliyor. Bu gibi hadisata sizin de maruz kalmamanız için almanız gereken bir dizi önlemlerin başında alarm sistemlerine sahip olmak gelir.

Pencere Guvenligi

Neden alarm sistemi?

Desi Alarm, kaliteli bir alarm sistemiyle bir işyerinde hiçbir zaman hırsızlık olayının gerçekleşmeyeceğini veya başarılı olmayacağını ifade ediyor. Çünkü alarm sistemlerinin güçlü siren sesi ve haberleşme modülü sayesinde erkenden müdahale edebilmek mümkündür. Hatta müdahale etmeden hırsızların olay mahallini terk etmeleri söz konusudur. Çünkü siren sesinden ürken hırsızlar panik olur ve hemen kaçmaya başlarlar.

Alarm sistemlerinde bu nedenle iki şeye çok dikkat etmek gerekir. Birincisi, siren sistemidir. Bu sistemin güçlü bir şekilde çalışması lazımdır. Siren sistemlerinin daha kaliteli olması için Desi Alarm, çift siren özelliğine sahip alarmları da üretmektedir. Bu alarmları ise, daha büyük işyerlerine entegre ediyor. Küçük işyerleri için ise, tek sirenli sistemli alarmlar uygun olabilir.

Haberleşme sistemleri de oldukça önem ifade eder. Bu sistemler hırsızlık girişiminin ilk anından itibaren sistemine girilen numaraların hepsine bildirimler göndermeye başlar. Böylece hırsızlık girişimine hemen müdahale etmek için güvenlik ekibi veya bizzat kendiniz işyerine yönelebilirsiniz. Desi Alarm sistemlerinin sunduğu yüksek caydırıcılık sayesinde malınızı koruyabilir ve içiniz her zaman rahat edebilir.