Ataşehir Desi Alarm, kalitesi ve ürünlerindeki sunulan işlevsel özellikleri sayesinde Türkiye’nin birçok yerinde alarm markası olarak ön olana çıkmıştır. Ateşehir’de de Desi Alarm ürünlerine yönelik ilgi büyüktür. İstanbul’un önemli bir merkezini ifade eden Ataşehir’de güvenlik sistemlerine olan talep oldukça fazladır. Bunun sebebi, modern ve lüks ofislerin yer aldığı semtte hırsızlık olaylarına yönelik tedbir alınması gerekliliğidir.

İşyeri alarm sistemlerini kullanmak

İşyerlerini hırsızlardan koruyabilmek için alarm sistemlerinin önemi her geçen gün biraz daha fazlalaşmaktadır. Kamera sistemlerinin mesai saatleri içerisinde sundukları caydırıcılığın mesai saatleri dışında sunulamaması alarm sistemlerinin önemini daha da arttırmaya başladı. Geceleri gerçekleşen hırsızlık olaylarının kar maskesiyle yapan veya bir şekilde kameraları iptal ederek gerçekleştiren hırsızların kimlik tespitlerinin yapılmaması maddi kayıplara neden oluyor.

Alarm sistemleri ise, geceleri gerçekleşen hırsızlık girişimlerinin önlenmesi için önemli bir ürün olarak işyerlerinde kullanılmaya başladı. Çift siren sistemine sahip olan Desi Alarm ürünleri, herhangi bir hırsızlık girişiminde hemen devreye girerek panik havası yaratmaktadır. Bu panik havasından korkan hırsızlar hızla kaçarak, hırsızlık emellerini tamamlayamadan olay mahallini terk etmektedir. Desi Alarm ürünlerinde yer alan haberleşme modülü de hırsızlığın ilk anından itibaren gerekli yerlere bildirimlerin gitmesini sağlamaktadır.

Degerli Esya Alarm Sistemi

Neden Desi Alarm markasını tercih etmelisiniz?

Desi Alarm ürünleri birbirinden çok farklı özelliklere sahiptir. Ancak her alarm ürününde siren sistemi ve haberleşme modülleri yer alır. İki temel özelliği ifade eden siren ve haberleşme modüllerinin de alarmın takılacağı yere göre farklı çeşitleri yer alıyor. Büyük depolar için daha güçlü alarm sistemlerini ifade eden çift sirenli sistemler tavsiye ediliyor. Desi Alarm, yerli markadır. Üretimleri de yüzde yüz yerlidir. Bu nedenle ithal edilen alarm ürünlerine göre daha uygun fiyata satışa sunuluyor.

Servis hizmetleri açısından da ithal markalara göre çok daha kaliteli hizmet vermektedir. İthal edilen ürünlerin servis hizmetlerinde birtakım sorunlar yaşanabilmektedir. Ancak Desi Alarm ile herhangi bir sorun yaşanması söz konusu değildir. Üretim ve servis hizmetleri doğrudan Desi markası tarafından gerçekleştiriliyor.