Arnavutköy Desi Alarm Sistemleri

İstanbul’un en büyük yerleşim yerlerinden birisini ifade eden Arnavutköy için Desi ev alarm ürünlerinin avantajlarından söz edeceğim. Desi Alarm, yerli markadır ve tüm alarm ürünlerini yerli imkanlarla imal ederek satışa sunuyor. İthal edilen ürünler gibi değildir. Hem fonksiyoneldir hem de daha uygun fiyata satın alınabilir. Özellikleri açısından ev ve işyerlerine göre farklı alarm ürünleri grubu söz konusudur. Evlerinizi hırsızlardan korumak için kapı alarmlarını Desi markasının kalitesine güvenerek alabilirsiniz.

Ev Alarm Sistemi

Ev alarmlarına neden ihtiyaç var?

Hırsızlar evlere en çok kapıdan girer. Sonra ise camdan… Bu nedenle kapı alarmı almak ve taktırmak önemlidir. Kapı alarmları alındığından camdan veya balkondan gerçekleşecek hırsızlık olaylarından da korunabilirsiniz. Çünkü sistem evin her açığı için çalışır. Alarm sistemine en çok ihtiyacı olan evler ise, içerisinde değerli malların bulunduğu evlerdir. Özellikle bu tip bir eve sahip olup, sürekli seyahate çıkan kişilerin mutlaka alarm sistemlerine ihtiyacı vardır.

Tatil için evinizden çıktığınızda alarmı aktif etmeniz halinde herhangi bir hırsızlık girişiminde alarm etkisini göstermeye başlar. Hırsız siren seslerini duymaya başladığı andan itibaren kaçmaya başlar. Komşuların gelmesinden, hatta haberleşme sistemleri nedeniyle polisin geleceği şüphesinden dolayı hırsızlık girişimlerini yerine getiremeden kaçabilirler.

Desi ev alarm sistemlerinde bulunan haberleşme modülü herhangi bir hırsızlık girişiminde size de haber verir. Sizde, yakın arkadaş veya akrabalarınıza haber vererek evinizle ilgilenmelerini isteyebilirsiniz. Ev alarm sistemlerinin kablolu ve kablosuz modelleri de bulunuyor. Kablosuz modeller dekorasyonunun kablolar nedeniyle bozulabileceğinden çekinenler için uygundur. Ancak bu modellerin bataryası 12 senede bir değişmesi gerekir.

Kablolu modeller içinse böyle bir durum söz konusu değildir. İşyerleri için kablolu modeller tavsiye edilir. Desi Alarm, işyeri ve ev için ürettiği alarm sistemleriyle hırsızlara karşı caydırıcılığı arttırır. İthal ürünlere göre daha kaliteli olan ürünler fiyat olarak da daha uyguna satışa sunulur. Hırsızlık olaylarının giderek artmaya başladığı günümüzde, mutlaka alarm sistemleri alınarak hırsızlara karşı tedbirli olunmalıdır.