Alarm - Desi Alarm Sistemleri

Merhaba siz değerli ziyaretçilerimiz, Size en iyi güvenlik çözümlerini ve birçok özellikli yüksek kaliteli alarm sistemlerini sunuyoruz. Sadece hesabınıza girip tadını çıkarın ...

Desi Alarm Sistemleri

Midline Alarm

Desi Midline alarm sistemi evler ve küçük işletmeler için çok uygun bir sistemdir. Kablosuz alarm sistemidir. Kullanım ve kurulum kolaylığı ile her yaştaki kişiler kullanabilir.

299 ₺

Midline Plus Alarm

Desi Midline Plus alarm sistemi evler ve küçük işletmeler için çok uygun bir alarm sistemidir. Kablosuz manyetik ve pır dedektöre sahip alarm sistemidir. Kullanım ve kurulum kolaylığı ile her yaştaki kişiler kullanabilir.

385 ₺

Midline Şifreli (Keypad) Alarm

Desi Midline Keypadli alarm sistemi evler ve küçük işletmeler için kullanılabilecek bir alarm sistemidir. Kablosuz manyetik ve kablosuz keypad tuş takımına sahip alarm sistemidir. Alarmı şifle ile yönetebilirsiniz. Kullanım ve kurulum kolaylığı ile her yaştaki kişiler kullanabilir.

349 ₺

Midline Sabit Aramalı Alarm

Desi Midline Aramalı alarm sistemi ile alarm çaldığında haber alabilirsiniz. Evler ve küçük işletmeler için çok uygun bir alarm sistemidir. Kablosuz olmasıda kurulum kolaylığı sağlamaktadır. Montaj sonrası alarmı kullanabilirsiniz.

428 ₺

Midline GSM Aramalı Alarm

Midline GSMli Kaldırılmıştır.

Stokta Yok

Proline WKS Aramasız Alarm

Desi Proline WKS profesyonel alarm sistemidir. Ev ve işyerlerinde rahatlıkla kullanılabilir. Kablolu ve kablosuz olarak çalışabilmektedir. Sonradan geliştirmeye açık bir alarm sistemidir.

549 ₺

Proline WTKS Aramalı Alarm

Desi Proline WTKS profesyonel telefonla haber verebilen alarm sistemidir. Ev ve işyerlerinde rahatlıkla kullanılabilir. Kablolu ve kablosuz olarak çalışabilmektedir. Sonradan içerisine ekleme yapılabilen açık bir alarm sistemidir.

649 ₺

Proline WTGKS GSM Aramalı Alarm

Desi Proline WTGKS profesyonel GSM ile telefonla haber verebilen alarm sistemidir. Ev ve işyerlerinde rahatlıkla kullanılabilir. Kablolu ve kablosuz olarak çalışabilmektedir. Telefon hattı olmayan yerlede kullanılabilir.

949 ₺

Proline Plus Kablosuz Alarm

Desi Proline WTKS Plus profesyonel kablosuz telefonla haber verebilen alarm sistemidir. Ev ve işyerlerinde rahatlıkla kullanılabilir. Kablolu ve kablosuz olarak çalışabilmektedir. Paket içeriği kablosuzdur.

749 ₺

Metaline WKS Aramasız Alarm

Desi Metaline WKS profesyonel alarm sistemidir. Ev ve işyerlerinde rahatlıkla kullanılabilir. Kablolu ve kablosuz olarak çalışabilmektedir. Sonradan geliştirmeye açık bir alarm sistemidir.

599 ₺

Metaline WTKS Aramalı Alarm

Desi Metaline WTKS profesyonel telefonla haber verebilen alarm sistemidir. Ev ve işyerlerinde rahatlıkla kullanılabilir. Kablolu ve kablosuz olarak çalışabilmektedir. Sonradan içerisine ekleme yapılabilen açık bir alarm sistemidir.

699 ₺

Metaline WTGKS GSM Aramalı Alarm

Desi Metaline WTGKS profesyonel GSM ile telefonla haber verebilen alarm sistemidir. Ev ve işyerlerinde rahatlıkla kullanılabilir. Kablolu ve kablosuz olarak çalışabilmektedir. Telefon hattı olmayan yerlede kullanılabilir.

999 ₺

Metaline Plus Kablosuz Alarm

Desi Metaline WTKS Plus profesyonel kablosuz telefonla haber verebilen alarm sistemidir. Ev ve işyerlerinde rahatlıkla kullanılabilir. Kablolu ve kablosuz olarak çalışabilmektedir. Paket içeriği kablosuzdur.

799 ₺

Steely Kumandalı Alarm

Kapılar için uygulanabilecek ekonomik alarm sistemidir. Kapınızı alarma göre kestikten sonra montajını yapabilirsiniz. Şifreli ve kumandalı şekilde alarm sistemini kullanabilirsiniz.

129 ₺

Desi Alarmlı Kilit DAK

Desi Dak Alarmlı Kapı Kilidi Yeni ürün monoblok olan çelik kapılara uyumlu 105 db yüksek sese sahip alarm sistemidir. Kapı içerisine takılarak darbe aldığı anda alarm devreye girmektedir.

113 ₺

Ecoline Hs-103 Alarm

Ev ve küçük yerlerde kullanılabilecek ekonomik ve etkili alarm sistemidir. Fişe tak kullan şeklinde hazırlanmıştır. Delme kırma gerektirmez.

199 ₺

Desi UTopic 2

Kapılarınızı artık parmak izi ile açabilirsiniz. Tek dokunuşta kitleyebilir tek dokunuşla kapınızı açabilirsiniz. Uzun pil ömrü ile yıllarca kullanabilirsiniz.

1499 ₺

Desi Alarm Parçaları

Desi Alarm Parçaları

Desi alarmın aksesuarlari ve parçalarının bazıları; manyetik kontak kablolu ve kablosuz, pır hareket dedektörü kablolu ve kablosuz, darbe dedektörü kablolu ve kablosuz, arama modülleri gibi parçaları vardır.